Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Yeah!
Zdałem kurs na wózek przedni, ept i boczny
Boczny się cykalem bo nigdy nie jeździłem, ale jakoś się udało ledwie zaliczyć, z przednim i ept problemu nie było bo dużo doświadczenia już mam.
Na grupę 6 osób 2 nie zaliczyły bocznego. Jeden mój kolega z pracy co nigdy nie jeździł niczym, ale na przedni i ept zdał i był jeszcze rumunczyk jakiś co robił prywatnie, ale miał takiego zeza że jak jednym okiem patrzył w prawo to drugim patrzył w lewo. Nie kumam jak ktoś taki chce zdać i mieć papiery na wózki wysokiego składowania xD

Dziękuję bardzo mojej firmie gdzie pracuje 3 miesiąc za ogarnięcie mi tych szkoleń mi i koledze.
Poprzednia to był taki januszeks że rok obiecywali te szkolenia, a co chwilę prosili "a weź zdejmij te paletę bo umisz, a nikomu innemu na zmianie nie ma co umi"

Btw. Doświadczenie miałem bo kurs robiłem w 2014 i do 2019 jeździłem od czasu do czasu przednimi jak trzeba było, ale na bocznym to tylko na szkoleniu wtedy. W pracy bocznym nie jeździłem nigdy.
#chwalesie
Pobierz
źródło: comment_1626541722qn5fODJ18KigDsfthCHNX4.jpg
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@12345678901111: jako listonosz dwa lata temu robiłem przez około 5 miesięcy dorywczo 2-4h dziennie a do tego rozwozilem wieczorami Uber Eats i tak się żyło, ale Uber zmniejszył stawki w moim mieście w pewnym momencie do niższych niż minimalna krajowa (praca na własnej działalności więc mógł) i musiałem poszukać innej pracy i zrezygnować jednocześnie z listów bo nie da się tego pogodzić z normalną praca, a wypłata też nie sporo lepsza