Wpis z mikrobloga

W "Niepodległej Republice Bluff" życie wyglądało dziś prawie jak przed sławetnym poniedziałkiem, kiedy to #rpa ogarnął chaos.

Kolejki, które mogliście zobaczyć na ostatnim nagraniu praktycznie zniknęły, wczoraj pyszczaliśmy na barykadzie cysterny z paliwem, sklepy są zatowarowane, choć wiele produktów zniknęło z półek i nie do końca wiadomo kiedy się pojawią. W markecie w którym byłem nie było dziś prawie wcale warzyw i mięsa. Chleb świeżutki, ale limitowany do 5 bochenków na rodzinę, bułki dostępne świeżo z pieca. Widać spore braki na półkach z mąką, ryżem i makaronem, ale ogólnie nie jest aż tak tragicznie jak się spodziewałem.

#rpameksykiemafryki
Pobierz Ethordin - W "Niepodległej Republice Bluff" życie wyglądało dziś prawie jak przed sła...
źródło: comment_1626539246fhaOHvuEq3d6iJSDAefrhR.jpg
  • 8
@przeczki nie, ale mój landlord mieszkający od frontu ma glocka.

Na barykadzie też nie ma zbyt wielu egzemplarzy broni palnej. Ludzie uzbrojeni są w pałki, kije do baseballu, kije hokejowe, markery paintballowe załadowane gazem pieprzowym, jakieś maczety i tak dalej.

Z bronią palną jest policja i jednostki tactical response z firm ochroniarskich.
@Ethordin: chyba jednak fanatycy apartheidu mieli rację.
Pozwolić rządzić murzynom to tak jak dać małpie zegarek.
Nie dość że bezrobocie gigantyczne, państwo #!$%@? się rozwija, kasa #!$%@? przez partyjnych ziomków to doprowadzili murzynow do większej biedy niż była za białych którzy nimi gardzili( ͡° ͜ʖ ͡°)
I to w kraju tak zasobnym we wszystkie surowce że głowa mała.
Najśmieszniejsze że murzyny nadal głosują na idiotów większych nawet