Wpis z mikrobloga

@play_polska już mniej więcej wiem co to jest rezerwacja salda, ale dlaczego jeden konsultant przywrócił mi to saldo, a inny nie mógł i wysyła mnie do salonu Play?
Dziwniejsze jest jednak że przy aktywnym pakiecie 100GB na lato pobiera mi kasę z konta?
W telefonie nie mam żadnych reklam, blokuję je plikiem hosts, mam też zaporę AFWall+. Dopuszczona do sieci aplikacja do YT to NewPipe, bez reklam.
#play
abc3 - @play_polska już mniej więcej wiem co to jest rezerwacja salda, ale dlaczego j...

źródło: comment_16265373443Pht4R4QTRYm31uA24J2zS.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czlowiek_Ludzki:

Warunkiem przyznawania i korzystania z Pakietu jest utrzymywanie Okresu ważności połączeń wychodzących i posiadanie minimum 1 gr w Pakiecie Złotówek


Wczoraj pobrało mi 16zł, dzisiaj 10zł.
  • Odpowiedz
@abc3:

Aplikacje mogą pobierać niewielką ilość danych z Twojego pakietu GB, np. na aktualizację czy wyświetlanie reklam – jest to niezależne od Play. Więcej informacji znajdziesz w sekcji Pytania i odpowiedzi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abc3: Mechanizm „Bezpieczny Internet” polega na naliczaniu opłaty za transmisję danych w
zależności od użycia, zgodnie z przedziałami poniżej :
i. powyżej 100 kb do 5 MB – 5 PLN
ii. powyżej 5 MB do 250 MB – 5 PLN
iii. powyżej 250 MB do 1 GB – 10 PLN
  • Odpowiedz
@abc3: Generalnie jest to takie zabezpieczenie, system po prostu automatycznie pobiera te środki. Nie trzeba iść do salonu żeby je przywrócili XD
  • Odpowiedz