Wpis z mikrobloga

@Vegonator: Oglądałem np filmiki z autotesto jak sprawdzają, pakiet premium chyba 600zł+ gdzie zczytają błędy, przelecą miernikiem i wjadą na kanał. Sam możesz kupić miernik za 300zł, apkę na fona i czytnik obd za 20zł i będziesz mieć podobną wiedzę. Jak auto nie bedzie budzić twoich zastrzeżeń to jedziesz odebrać z mechanikiem albo na skp na przegląd i powinien to być udany zakup.

Jeżeli nie potrzebujesz pilnie auta to sam spróbuj
@Vegonator: Omijaj szerokim łukiem, właśnie walczę o odzyskanie od nich kasy. Miałem nadzieję na fajne używane autko dostałem noesprawdzony, wymalowany, wyszpachlowany gruz. Jak będzie potrzeba mogę się podzielić fotkami z tej perełeczki.
Dzielą ale co z tego jak samochód z DE nic nie sprawdzisz, zresztą oni też korzystają z Autodna. Wg rozmowy z gościem od nich samochód miał mieć malowaną tylko maskę. Ma wymienioną maskę i prawy tylny błotnik i to na jakiś zammienik bo bez ocynku. Lakier miejscami 1500 mikronów, znaczy ze szpachlą. Tylko drzwi od kierowcy mieszczą się w zakresie 90-150. Cała reszta to podwójny lakier, ale wg ich szefa to dlatego,
@Vegonator: Ogólnie odradzam Ci ich usługi, są to po porostu cwaniacy; typowi handlarze przebrani w ładny piar wypracowany przez youtuberów co kiedyś reklamowali autotesto.
Za te same pieniądze lub które u nich zainwestujesz lepiej wyjdziesz kiedy po prostu się dogadasz z handlarzem że za sprowadzenie auta mu konkretnie tyle i tyle zaoferujesz.
Kupowałem od nich auto z 5 miesiecy temu wydałem kupę szmalu gdzie obecnie później jak sobie porównałem oferty bym
@PrOsIaCzEk97: Tez nie polecam, kupilem dwa lata temu u nich samochod. Wlozone mnostwo pieniedzy (3-krotnosc wartosci auta), bo okazal sie gruzem nic nie bylo widac na samym poczatku, a z kazda wymiana oleju bylo co raz gorzej. Finalnie skonczylo sie uszkodzonym silnikiem i zlomowaniem auta, a prawnicy rozkladali rece, bo niestety takie mamy prawo...