Wpis z mikrobloga

Ostatnio ktoś robił #afera że w #biedronka #oszukujo - bo pokazana jest wielka cena promocyjna przy zakupie dwóch sztuk i użyciu karty lojalnościowej, a prawdziwa cena jest małą czcionką.

No więc na to #lidl mówi "potrzymaj mi piwo" i mamy efekt jak w pic rel.

Czcionka identyczna jak w analogicznym produkcie obok, wielkie oznakowanie krzyczące "PRODUKT POLSKI" i poniżej jakieś tam "drobne dopiski". Tylko że o ile w produkcie obok te dopiski to informacja o wadze, to tutaj jest to informacja że jest to cena za 100g produktu xD

Mnie to zastanowiło i się przyjrzałem - ciekawe, ile osób da się nabrać ¯_(ツ)_/¯

A same kiełbaski dobre, swoją drogą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
enron - Ostatnio ktoś robił #afera że w #biedronka #oszukujo - bo pokazana jest wielk...

źródło: comment_16264367370YErvfbH1t4FPU0vsm1GE6.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@enron: od zawsze tak piszą odnośnie np cen kiełbasy czy boczku


@mango: aha, czyli trzeba pamiętać że wiedeńskie to cena za paczkę a wiejskie to cena za 100 gramów. Legit ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@enron: ale o co ci chodzi, każde opakowanie ma inną wagę i cenę na opakowaniu


@wunrz: o to, że obok już tak nie jest. I tak samo nie jest w przypadku frankfurterek, kiełbasek śląskich i innych.
  • Odpowiedz
aha, czyli trzeba pamiętać że wiedeńskie to cena za paczkę a wiejskie to cena za 100 gramów


@enron:
Nic nie trzeba pamiętać, wystarczy używać oczu.
  • Odpowiedz
  • 0
aha, czyli trzeba pamiętać że wiedeńskie to cena za paczkę a wiejskie to cena za 100 gramów


@enron:
Nic nie trzeba pamiętać, wystarczy używać oczu.

@brass: aha, spoko. Widzę że lubicie być robieni w bambuko. Jak potem będzie tylko dopisek "patrz reg." i w jakimś regulaminie na stronie będzie informacja że produkty z listy mają podaną połowę ceny to też będzie OK?
  • Odpowiedz
@enron:
Nie wiem jak ty, ale ja na cenę tzw. dużą nigdy nie patrzę. Patrzę na cenę za kg. Szczególnie jak chcę porównać produkty o różnych gramaturach.
  • Odpowiedz