Wpis z mikrobloga

Nikt się chyba nie obrazi, jak podepnę się pod podsumowanie XI edycji @BarylkaKrwi i pierwszy zacznę #chwalesie związane z udziałem w #barylkakrwi #krwiodawstwo

Zawartość paczki została przeanalizowana i jak widać na załączonym obrazku, chyba zaopiniowana pozytywnie ( ͡º ͜ʖ͡º). Jestem MEGA zadowolony z zawartości, chociaż szczerze muszę przyznać że po cichu liczyłem na Sagę i jakiś soczek, w ostateczności korzeń pietruszki #pdk.

Pozwolę sobie zawołać również kilka osób oraz ponadużywać kilku tagów:

- Brelok od @bkwas powędrował od razu do #rozowypasek, która to miała wprawdzie dostać ode mnie w prezencie kolczyki lub bransoletę ze sklepu Bido w niedługiej przyszłości w formie niespodzianki, ale że wykonanie bardzo się spodobało to nie omieszkałem wspomnieć o swoich zamiarach i liczę że niedługo wleci jakieś zamówienie do sklepu ( ͡º ͜ʖ͡º)

- Dylemat był natomiast ze skarpetkami od @Sox-in-the-Box, ale nie mogłem sobie pozwolić na utratę takich wspaniałych wzorów na oddawanie ich różowemu, więc będą niestety gościć na moich wielgachnych stopach zamiast na ślicznych różowych st00pkach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

- Dziękuję @ecco i @Hostmark za talon na... #zelki i hosting ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wprawdzie nie prowadzę bloga ani firmy, ale jeśli to nie problem to chętnie podzielę się z kimś z rodziny bądź znajomych kto by chciał rozkręcać jakiś serwis społecznościowy na którym działają tagi ( ). Z oczywistych względów kodziki nie są nigdzie sfotografowane żeby jakiś konfident nie sprzątnął mi sprzed nosa kwaśnych gruszek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Podziękowania dla @Xtreme_Fitness_Gyms, mimo braku siedziby we #wroclaw chociaż będzie można coś podłapać dzięki dostępowi do platformy treningowej VOD XtremeGO. Przyda się na pewno tym bardziej, że do paczki poza kodzikiem na żelki dorzucono POTĘŻNĄ ilość michałków (oczywiście tych najlepszych - białych ( ͡º ͜ʖ͡º)) oraz czekoladę.

Nie wiem czy parasol jest bardziej nawiązaniem do ostatnich warunków pogodowych w całej Polsce, czy może Adrian maczał w tym palce ( ), ale że lubię dostawać rzeczy użyteczne i z których będę korzystać, więc tym bardziej się z niego cieszę. Cieszę się również z magnesu który już zdobi naszą lodówkę (tutaj trzeba zaznaczyć wyjątek, bo magnesików na lodówkę nigdy za wiele ( ͡° ͜ʖ ͡°)), baryłkowego kubka czy toreb na zakupy - chociaż nie wiem czy będę korzystać z tej okraszonej logiem wypoku, bo a nuż ktoś jeszcze wypatrzy nas na mieście i wystalkuje gdzie mieszkamy z różowym, albo - co gorsza - każe zrobić #usunkonto ( _).

Dziękuję wszystkim oficjalnym i mniej oficjalnym sponsorom i opiekunom akcji. Mimo banicji na wygrywanie do XVIII edycji nie zamierzam przestać oddawać krwi i liczę że ten czas szybko zleci i znowu wlecą jakieś fajne fanty, bo jak wiadomo od przybytku głowa nie boli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P.S. Kitku do nabycia w osobnym zestawie - ten model niestety nie jest już na sprzedaż ( )
Pobierz Purol - Nikt się chyba nie obrazi, jak podepnę się pod podsumowanie XI edycji @Barylk...
źródło: comment_1626426232saij9OlzhduedrwS4lunoO.jpg
  • 9