Wpis z mikrobloga

@WojtusKor: też mi sie niektore rzeczy nie podobaja ale wszystko zostało powiedziane na wiele tematow i to jest ggg decyzja zeby z tym nic nie robic, nie rozumiem sensu #!$%@? w kolko tego samego, siedzi taki malkontent i narzeka caly czas na to samo i oczekuje chyba ze sam chris przyjdzie uścisnie mu reke i powie "dziekuje za pokazałes nam droge teraz wiemy juz jak dalej poprawiac poe"
@Zerp: No ja się z tym raczę nie zgodzić. Oprócz tego płaczu jest też konstruktywna krytyka a skoro i tak ludzie głosują portfelem to chyba warto byłoby im dać to czego oczekują. Robią nawet robotę za GGG podsuwając im świetne pomysły, które by się na bank sprawdziły.

Zamiast tego GGG dalej powiększa grę zamiast ją ulepszać i stąd ten płacz. Dodatkowo, co widać szczególnie po kilku ostatnich ligach, strasznie nakręcają graczy
@Zerp: Mam makro na flaski, mam makro na stashe, mam makro na trade, mam każdy rodzaj stasha żeby nie musieć porządkować, nie zbieram gowna do unveil i wole kupić crafty, uber strict filter ale ilość micromanagementu po tylu latach zabija mi nadgarstek, dlatego gram max 3 tyg, później 8 tyg mam w dupie poe a później hype i znowu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bubr32: powiem tak, konstruktywna krytyka jasne, tylko ze wiele z rzeczy zostało(na redditcie) przedyskutowane to bólu i to jest ruch ggg zeby cos z tym zrobic, ale denerwujace jest pisanie "ggg daj ah chinczyk ma" gdzie chinskie ah to totalne gowno i nasz tradesite jest lata swietle przed tym gownem ktore oni maja

niektore komentarze mozna przeczytac tysiac razy i to sie staje poprostu nudne
@Zerp: niby takie narzekanie nie ma sensu, skoro został temat przedyskutowany. Ale jak widać się opłaca... gdyby ludzie nie narzekali w kółko to dalej nie miałbyś odpowiednich stashy, już nie mówiąc o przypisanych do nich przedmiotów - bo to było dla GGG przez kilka lat rocket science. O początkach w postaci poe.trade etc. wspominać nie będę bo to aż dupę ściska jak bardzo gówniane musiało być przez tyle czasu, żeby GGG
@Pomocny_kot: tak był gówniany, ale tak to działalo w czasach d2, patrzac przez pryzmat terazniejszej rozgrywki teraz by sie tak nie dało ale pamietaj ze w 2012 gra była zupelnie inna, nie miales dziesiatek roznych currency/splinterow/shardow/fossili/esencji, dostawales kilka rareow na mape a duza eksplozja rareow z bosa to bylo wielkie wow wiec nie bylo potrzeby tak rozbudowanego trade site jak teraz
@Zerp: nie było rozbudowanego? Currency nie było potrzebne, aby było to skomplikowane właśnie z tego powodu powstał poe.trade i programy agregujące to xD farmiło się ostatniego bossa w full iqq - zaczynając od vaala na zamkniętej becie, przez dominusa w a4 - i z ligi na ligę gdy grało i wystawiało więcej osób przedmioty było większe gówno. Kilka rarów z bossa? Było ich dużo przy iqq, tylko modyfikatorów było mniej, a