Wpis z mikrobloga

Ale się różowe uruchomiły xD
Koleś faktycznie pojechał, ale trochę go rozumiem- dziewczyna, to jeszcze nie żona, a dziewczyny często mają mega problem żeby oddać chłopakowi pieniądze. Do dzisiaj mam w pamięci, że jedna dziewczyna mi 3k nie oddała, a jak się upomniałem kilka miesięcy po rozstaniu to zostałem zwyzywany od materialistów.
#logikarozowychpaskow #zwiazki
Pobierz Landmark - Ale się różowe uruchomiły xD
Koleś faktycznie pojechał, ale trochę go roz...
źródło: comment_1626270333I87ljbrdtaL1pJRox35Zhl.jpg
  • 10
@Landmark no okazało się inaczej, dynamiczna sytuacja i lepiej by za miesiąc, bo jej ściągną kasę, ale do tego trzeba nie mieć klapek na oczach i jakiegoś chorego spojrzenia na dotrzymywanie słowa, no obiecałem z kimś się spotkać jutro, ale mnie potrącił samochód i leżę w szpitalu, a on się będzie wykłócać ze nie było nie wiadomo po co obiecywać xDD
@Landmark: No ja później przyznałam Opowi racje, bo tak jak piszesz; we wpisie nie umieścił informacji o tym, ze nie był na to przygotowywany. Zmiana sytuacji i zmiana zdania, także szkoda mi Opa, mega słaba sytuacja z jej strony :/
@ChickenDriver: No tak, ale on później napisał, że nie na pieniędzy na dalsze funkcjonowanie i jej to wytłumaczył, a ona i tak traktowała to jako brak zaufania w jej stronę