Wpis z mikrobloga

@Krupier: przejście przy stadionie jest niebezpieczne jak cholera. Dzbany popieprzają po torowisku, prawą stroną omijają skręcających w lewo na parking i wracają na lewy pas, bo na prawym wyniesienie dla przystanku. Wszystko na pełnej piździe przed samym przejściem.
@mohtak: to nie przejście jest niebezpieczne, ale kierowcy.

Zawsze mam też bekę z tych, którzy omijają to wzniesienie. #!$%@?, jakimi gruzami muszą jeździć by bać się przez lekką hopkę przejechać to ja nie wiem.
#!$%@?, jakimi gruzami muszą jeździć by bać się przez lekką hopkę przejechać to ja nie wiem.


@Krupier: Zależy od auta. Starsze auta gorzej znoszą. Niższe sportowe też. Ogólnie to zwykłym golfem przejedziesz ale np jak ostatnio jechałem tamtędy nissanem 370z to albo zwalniasz do 5km/h albo ciśniesz lewym. Póki nie zrobią tam buspasa i nie wyprzedza się na przejściach nie widzę problemu w jeździe lewym pasem wyprzedzając innych.

Akurat tam jest
@mohtak: mylisz się. Ograniczenia mają swoją zasadność akurat a obydwa przejścia dla pieszych są tak bardzo bezpieczne. Jest duża widoczność, zero jakiś słupów płotków ograniczających ja, dobre oświetlenie plus na dach pasach zaraz przed przejściami masz muldy zwalniające. Jeśli dla ciebie to jest niebezpieczne przejście to nie masz zwyczajnie pojęcia o czym mówisz.

Inna sprawa że tak spokojnie można jechać te 30 km/h więcej. Póki jedziesz nie idealnie po szynach i