Wpis z mikrobloga

Co tu się dzieje - część druga w komentarzu XDDD jesteście tak manipulowani przez koncerny farmaceutyczne, że aż boli ten brak logiki.

Wczoraj, że Moderna będzie badać, a dziś że są w pyte i przebadane gdy masowo zgłaszane są niepokojące objawy.

Uważajcie #rozowepaski #rozowypasek #kobieta #kobiety

#koronawirus #szczepienia
s.....t - Co tu się dzieje - część druga w komentarzu XDDD jesteście tak manipulowani...

źródło: comment_1626257936f2yQSh4462PiC6Nfk5QDFq.jpg

Pobierz
  • 28
@sun_belt: Źle się wyraziłam. Może po prostu jestem kobietą i któtkorerminowe zmiany w cyklach nie robią na mnie wrażenia. Ale ogólnie dużo nie trzeba do tego, wystarczy jakaś grypa i cykl zmieniony. Nie mówię, że to jest dobre, że byle co może mieć na to wpływ, to jest #!$%@?.

Niech to oczywiście zgłaszają i badają, jaki to ma wpływ na zdrowie, w tym długoterminowy. A do reszty informacji się nie odnoszę,
@Neater

Mmm! Antyszczepionkowe treści od zielonki! Pychota... ( ͡º ͜ʖ͡º)


A ja myślałem, że od popularnej i jednej z największej stacji telewizyjne w Wielkiej Brytanii, a zielonka tylko podaje. No popatrz. Niszowe strony wam nie odpowiadają, mass media także nie. Chu*owej tancerce to i rąbek sukni przeszkadza ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sun_belt: aha i nigdzie tam nie ma mowy o utracie ciąży czy byciu bezpłodnym xD gościu im dłużej myślę nad twoim komentarzem tym jest gorszy - nie wstyd ci takie rzeczy pisać i zarzucać innym robienie fikołków? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro cytujesz to wrzuć screena tego co cytujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)