Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomsiup: Pc jak będą normalne ceny komp za 4k z 3070/3080 i wszystko lata na maca a gierki po 0zl
Tymczasem konsola 2500 a gierki po 200zl.

Konsola wyjdzie drożej i gorzej zwłaszcza jeśli chodzi o fpsy.
@tomsiup: a na uj cos lepszego teraz? Moj 8 letni z 750 ti dalej legancko wszystko chodzi z wyjatkiem paru nowych high end fpsow.
Przeciez dla jakiegokolwiek sensownego gracza konsola to ma tylko sens do gierek imprezowych.
Warto dodać że na 2 miejscu jest 1050ti, a na 3 1050.

Także ten...


@vateras131: Owszem, na drugim jest GTX 1050 Ti (6,27%), ale na trzecim już RTX 2060 (5,81%). GTX 1050 to piąte miejsce (3,62%). Chyba, że masz jakieś inne dane, ja właśnie patrzę na aktualną ankietę Steama.

Nie. Cena kart serii 20xx byly normalne na premiere, po normalnie stanialy. Dopiero przy premierze 30xx karty (wszystkie) poszly do gory.

Kompletnie
Ja #!$%@? w tym watku chodzi o to, ze pcmaster wala konia pod super duper tekstury 4k i 144hz jakby kazdy mial najlepsza mozliwa konfiguracje, a w rzeczywistosci graja na jakichs srednich komputerach ktore ledwo 60 fps wyciaga na high w najnowszych grach.

To tak jakby ktos wchodzil na grupy motoryzacyjne i opluwal kazdego kto ma mniej niz 200km samemu jezdzac Honda Civic sprzed 10 lat Mam nadzieje, ze wytlumaczylem
@Alakecz: ja mam 2080 juz nie wiem ile lat ale od wyjscia, z 3-4 chyba juz beda, nie wiem kiedy to wyszlo ale pare lat temu, i od premiery do teraz wszstkie gry chodza na wysokich / bardzo wysokich / ultra super #!$%@? wirujacy, czasami trzeba minimalnie skrecic ale nie widac roznicy i na monitorze 144hz z gsynciem sie gra jak miod, nic nie zacina, zadne cyberpunki, pewnie pare lat jeszcze