Wpis z mikrobloga

Uwaga, róbcie screeny. Będę kogoś chwalił, co się nie zdarza nigdy i do tego nikt mi 60 groszy za wpis nie zapłacił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam sklep #oleole. Przerzuciłem się na nich (i x-kom) z Moreli, jak mi sie januszerka tam znudziła i np. ta losowość czy dostaniesz towar ze zwrotu po kimś płacąc za nowy, czy nie... W każdym razie z samych zamówień w Ole Ole jestem zadowolony, ale zapunktowali dziś u mnie uznaniem rękojmi w sprawie słuchawek BT. Pisałem z ciężkim sercem, bo nastawiałem się na #!$%@? z Januszami (czego bardzo nie lubię), a tu bezproblemowo i szybko wszystko uznane i nowa sztuka przyznana. Normalnie jakbym w nie-Polsce kupował, bo przywykłem, że tu mnie każdy chce wydymać i nawet jak mam rację coś reklmować / korzystać z rękojmi to Janusz prędzej Areczka z obsługi klienta zwolni niż przyzna mi rację ( ͡° ͜ʖ ͡°).

W każdym razie @OleOlePL gratuluję obsługi, od razu po uznaniu rękojmi kupiłem sobie jeszcze głośniki u was i mam zamiar dokonywać kolejnych zakupów. Obym się nie zawiódł.
#handel #sklepyinternetowe
  • 2
  • Odpowiedz