Wpis z mikrobloga

Strzegomska zbombardowac, sutryka wypie***lic.

To co sie tam dzieje az ciezko opisac, ale sprobuje zaczynajac od mojej strony.

1. Rogatki przy "rondzie" Pileckiego nie dzialaja od tygodnia, powiesili znak stop i informacje, ze sa zepsute, ale kierowcy maja to w dupie. 1 na 10 zwolni, 1 na 20 sie zatrzyma, 99% szansy ze zostana strabieni i zwyzywani. Pociagi jak jezdzily tak jezdza, ale z ta roznica, ze sygnal dzwiekowy nie trwa juz sekunde tylko okolo minuty, zeby jakiegos debila nie rozwalic tam na zyletki.

2. dzien w dzien zmienia sie organizacja ruchu na strzegomskiej, pasy zamykane z dupy, bez oznakowania, bez jakiegokolwiek ostrzezenia, bez ZABEZPIECZENIA.

3. Skrzyzowanie z Nowobabimojska - nikt nie patrzy na znaki. Non stop wymuszane pierwszenstwo przez uczestnikow ruchu ze Strzegomskiej (tak w strone granicznej jak i w strone centrum). W przeciagu dwoch tygodni mialem trzy sytuacje, ze ktos mi sie prawie wbil w auto bez patrzenia nawet w lewo gdzie biegnie droga z pierwszenstwem.

I na koniec cos nie do konca podyktowanego zmiana organizacji zwiazana z budowa, ale

4. Zjezdzajacy z gadowianki od razu po zjezdzie cisna przez linie ciagla na boczny pas. Az sie prosi, zeby teraz ktos kto nie zna drogi wbil sie pod auto nadjezdzajace z naprzeciwka.

Non stop widze stluczki na Strzegomskiej, praktycznie kilka w tygodniu. To, ze wydarzy sie tam cos powazniejszego to tylko kwestia czasu.


Europa, miasto z ponad 600k ludnosci, 2021 rok. Nienawidze wroclawia.

#wroclaw #bekazpodludzi
Pobierz
źródło: comment_1626176651cle3smLimDIFsk24wnuEwN.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@crahn: jechałem tam wczoraj autobusem i zmiany są na bieżąco. Fajnie na ciasnym nawijał przegub ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) bez zapowiedzi dla kierowców mpk. A samochodem jeździć tam jest bardzo ciekawie nawet przed remontem. Żółte linie to tylko sugestia dla niektórych( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜
@crahn: Wczoraj zagotowałem się pod kurek jak okazało się, że nie mogę wjechać na gądowiankę tylko muszę #!$%@?ć kółko przez przez pół miasta żeby dojechać na chatę na gądów. I jeszcze ci kierowcy, którzy #!$%@? mega korek bo jak się zorientowali gdzie jadą to trzeba zawracać.
Codziennie inna atrakcja.
@crahn bo to jest remont po wrocławsku. Te żółte linie namalowane tak o.

Postawili by tam nawet separatory i byłoby już łatwiej. Generalnie co zrobisz jak połowa ludzi nie patrzy na znaki i jedzie na pamięć?

A druga połowa myśli tylko o sobie i ma w poważaniu przepisy?

A co do ronda Pileckiego i rogatek. Czy tam nie było kiedyś artykułu że te rogatki powinny być zamknięte na stałe bo są niezgodne
A co do ronda Pileckiego i rogatek. Czy tam nie było kiedyś artykułu że te rogatki powinny być zamknięte na stałe bo są niezgodne z jakimiś przepisami kolei?


@Darth_Gohan: tak a o co chodzi? caly ten przejazd jest nielegalny a pkp ma to w dupie od 20+ lat i co zrobisz, nic.
@crahn panie.. Ale to nie jest ostatnie słowo naszych władz. Na pewno go obiecają za jakiś czas do Smolca albo coś bo wybory będą do wygrania.

Nabijam się tylko :)

Na powaznie to jesr dramat co tu się dzieje