Wpis z mikrobloga

Z chyba 2 tygodnie temu w jednym z innych wątków mikrobloga, chyba jakiś różowypasek napisał fajną instrukcję jak efektywnie korzystać z #naukajezykow w #anki - były screenshoty z rozbudowaną konfiguracją karty (tłumaczenie, przykład w zdaniu, itp).
Niestety, nicponie wykopowi wciąż usuwają swoje wpisy i po zalajkowaniu juz nie mam tego zapisanego :(
Może jest tutaj ten ktoś, kto to pisał i mógłby zapostować ponownie? W tych komentarzach pamiętam, że wspominałaś/eś, że musisz w końcu wrzucić tą instrukcję na taga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
@Yandemi: ja mam, jak sie zmotywowac do korzystania i czy masz jakas fajna baze slowek do udostepnienia, bo lecialem z taka z 4000 slow, ale nie wiem czy jest sens skoro wieksosci i tak nie użyję, a pozniej meczą przy powtórkach
@vornikor: ja polecam sobie ogarnąć książkę fluent forever (wszyscy wiemy, że są drogi żeby to zrobić bez płacenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Cała książka to w zasadzie poradnik jak korzystać z anki żeby uczyć się języków, gdzie np. kiedy uczysz się odmiany czasownika w zdaniu "dziewczynka idzie do szkoły" i teraz na froncie karty w anki dajesz "dziewczynka __ do szkoły (iść)" i jakiś obrazek a na