Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 59
440 061 + 31 + 6 + 101 + 94 = 440 293

Coś tam, coś tam i weekendowa wycieczka z sakwami (z noclegiem w namiocie - czyli to, co tygryski lubią najbardziej).

Po piątkowych burzach w sobotę zrobiło się całkiem przyjemnie na rower. Zapakowaliśmy się i w drogę - na Roztocze! ()
Padło na Zwierzyniec, bo rowerami jeszcze tam nie byliśmy.
Trasy "wte" i "nazad" to w połowie dobrze znane odcinki, więc nuda. Ale za Biłgorajem - eksploracja!

Tutaj podziękowania dla @pawlos10rs za wskazówki, zna te tereny jak własną kieszeń. Polecam tego Mireczka ( ͡ ͜ʖ ͡)

Z ciekawych miejsc, które zdecydowanie warto zwiedzić w okolicy, to oczywiście serpentyny w Ignatówce #picrel Poczułam się jak w górach.

Jeśli chodzi o niedzielę to... serio, ja nie ogarniam, jak ludzie mogą jeździć na rowerze w taki upał (°° 2/3 trasy na autopilocie z jedną myślą - niech to słońce wreszcie schowa się za chmurami.
"Na szczęście" na końcówce trasy dopadła nas burza i odżyłam - do domu wróciłam z tarczą, a nie na tarczy xD

#rowerowyrownik #roztocze #100km

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1626074449FkuujK1gGxDHLaE2cUPnZP.jpg
  • 26
O jeszcze #zaliczgmine - wpadły dwie nowe.
I jak patrzę na tę moją mapę gmin to już mam pomysł na kolejną wycieczkę weekendową pod namiot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stay in touch ( )
@powsinogaszszlaja: na Ukrainę to da się chyba tylko w grupie na rowerze. A na Białoruś potrzebne wizy - kiedyś będąc w Białowieży chcieliśmy ogarnąć wjazd, ale coś nie pykło.
A jest jeszcze sporo miejsc do zwiedzenia w Polsce :)

EDIT
Zapomniałam o turystycznym przejściu na UA w Wołosatem, które kiedyś było otwarte kilka dni. Czyli można na UA indywidualnie. Czasem.
  • 0
@faramka masz gdzieś ślad zapisany żeby się podzielić? Czasami jestem w okolicy to bym nie musiał wyważać otwartych drzwi:)
@faxepl: EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY HEHE MAM NADZIEJĘ, ŻE PRZEJDZIE TA NOWELIZACJA USTAWY I NA ROWERZE BĘDZIE MOŻNA JEŹDZIĆ TYLKO Z LICENCJĄ BO SERIO NIEKTÓRZY NIE MAJĄ ANI DOŚWIADCZENIA ANI WYOBRAŹNI