Wpis z mikrobloga

K---a mać, powiedzcie mi że też macie problem z wypoziomowaniem endera v2.. Trzecia godzina poziomowania, nie chce już tej k---y znać (°°
#druk3d
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sierran: ja się z tym p---------m długo, aż doszedłem do wniosku że szkło enderowskie jest krzywe. Dałem zwykłe szkło 6mm i jest lux. Bltouch też dałem i teraz na byle czym bez poziomowania leci.
  • Odpowiedz
@Sierran: jeśli używasz bltouch (a jeśli nie używasz, to zacznij) to polecam co test ustawiać Home (a najlepiej wychodzić z menu levelowania) - ja miałem takiego buga, że wypoziomowalem sobie do 0.5 mm i potem Z height zmieniłem o te 0.5, żeby było grubość kartki papieru. Przez to, że z 5 razy mierzyłem bltouch wypoziomowanie bez resetowania to coś się z-----o i źle zapisało wysokość dyszy. Po wyjściu i ustawieniu
  • Odpowiedz
@Zgryd: Akurat jak napisałeś, zmieniłem na najtańszy kawałek szkła z allegro.. I wygląda na to że poszło od strzała (°° , marudzić chińczykowi że do d--y szkło? I czy masz też problem że jak poruszasz ręcznie łóżkiem w osi Y, to w pewnym momencie delikatnie przeskakuje?
  • Odpowiedz
@Sierran: miałem, rolki do regulacji, w moim 3pro musiałem rolkę odkręcić i na nowo skręcić bliżej profila bo regulacji brakowało i nie dało się tego zrobić.
  • Odpowiedz
@Zgryd: Rozebrałem, delikatnie zmniejszyłem docisk rolek, jest idealnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz na szybko kupić sprężyny a potem bl touch'a bo inaczej mnie podupi. Dzisiaj siedziałem bite 3 godziny przy tym cholernym stole (°°
  • Odpowiedz
@Sierran: ten stół jest chyba sam z siebie krzywy. Walczyłem z tym długo. W końcu zainstalowałem soft z manual bed mesh 5x5. Poziomuję byle jak oby względnie było napięte i tworzę siatkę stołu. Po tym zabiegu zaznaczam tylko bed level active i już drukuje się idealnie. Skorzystaj z tego poradnika https://youtu.be/o1zXYwgIPLY
  • Odpowiedz