Wpis z mikrobloga

Przejdź się może do kosmetyczki, wcześniej tak robiłem i byłem zadowolony, tylko trzeba mocno podkreślić że chcesz ogarnąć te krzaki, wyrwać tylko to co wyrasta poza "linię" brwi a nie dokładnie wyregulować bo Ci zrobią piękną linię jak u kobiet a to źle wygląda. Teraz robi mi to różowa i nawet brązową henne nakłada bo mam dość jasne. Kozacki efekt pod warunkiem, że ktoś potrafi zrobić naturalny look
@feegloo: na poczatki 2x dziennie bo się wkręciłem w to i pilnowałem, teraz robię 1x dziennie przed snem ,5% płyn na zarost , brwi i zakola
Pierwsze efekty dość szybko po 3-4 tyg, na początku wypadanie włosów i brwi mocniejsze. Zadowalające zmiany tak naprawdę po min. 3 miesiącach i teraz już wolniejszy progres
@valko77: warto nakładac minoxidil na brwi? ogólnie mam raczej geste i grube ale farbuje bo są bardzo jasne i boje sie ze z czasem mogą sie osłabiać dlatego chcialbym prewencyjnie je wzmocnić
Jak to wychodzi cenowo? Na zakola mi sie nie chce tego stosować, bo robie przeszczep, wiec jesli juz to bym nakładał na same brwi