Wpis z mikrobloga

Mircy, co myślicie o takiej ramie? Ciężko znaleźć mi coś o firmie Marcello ( ͡° ʖ̯ ͡°) 1300, nowa karbonowa rama torowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rama carbon tor torowa ostre kolo - marcello mega jakosc

Sprzedam fabrycznie nowe ramy szosowe torowe ostre koło marki Marcello, certyfikowane przez UCI.
Idealna rama do budowy roweru torowego bądz ostego koła-

Romiary od xs do xxl

Zestaw obejmuje ramę,widelec,sztycę zacisk sztycy.

Do zestawu należy dokupić :

- Stery koszt około 100-200pln w zależności od modelu marki
- Suport bsa

Odpowiedz na najczęściej zadawane pytania:

- nie pochodzą z kradzieży
- nie mają nić wspólnego z podróbkami z aliex alibaba.
- gdzie są produkowane na tajwanie na zlecenie nemieckiego marcello .
- nie jest klejona
- jest to 1szty gatunek, nie ma ukrytych wad.
- jest fabrycznie nowa
- jest objęta gwarancją 2letnią
- można sprawdzić można zwrócić do 10dni
- jak się zachowuje podczas jazdy? - jak sprzęt za 10tyś nic gorzej nic lepiej.
- dlaczego tak tanio? - ponieważ marka marcello zawiesiła działalność/ totalna wyprzedaż resztek magazynowych
- co to za marka marcello ? - niszowy producent niemiecki.

#ostrekolo #fixienaszosie #szosa #wroclaw #kolarstwo
BlazeMaxiglaze - Mircy, co myślicie o takiej ramie? Ciężko znaleźć mi coś o firmie Ma...

źródło: comment_1625818402gkdOQj2XMuOfBVy3H1cINC.jpg

Pobierz
  • 11
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BlazeMaxiglaze: pierwsze słyszę o tej marce, wygląda na wał. Napisać można wszystko, ale jak udowodnią tę jakość? Ja bym nie stawiał na szali swoich zębów. Carbon wysokiej jakości musi kosztować. Pomijam już, że w życiu bym nie kupił nic z rowerowego szpeju na olx.
@system_shock @pernikovy_tatko @Aczo
w sumie wszyscy macie trochę racji, rower ma być w sumie tylko na tor więc raczej nic nie powinno się wydarzyć ;)
jeszcze się waham, po przekładce części z mojego ostrego zszedłbym z wagą do 6,8kg tylko dzięki wymianie ramy, teraz mam Dolana Pre Cursa 58cm (rama alu, widelec karbon, reszta części alu, 7,5kg z pedałami) :)
@BlazeMaxiglaze: jeśli chodzi o jazdę na torze to chyba dobrze (nie wiem jak się na tym jeździ ale bardzo podziwiam ludzi którzy tam jeżdżą (ʘʘ) ). Ja tak czy inaczej jakbym sie już zdecydował na taki rower to kupił bym sztyce i mocowanie do sztycy na zapas (dopóki są dostępne)