Wpis z mikrobloga

@mat1989: my ze swoją po niecałym miesiacu razem :) jesteśmy studentami, ona ma kawalerkę, ja mieszkałem z ziomkiem, ale i tak wszystkie wieczory spędzaliśmy u niej, więc zdecydowaliśmy się że bardziej ekonomicznie będzie zamieszkać razem. I tak mieszkamy od kwietnia razem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jesteśmy ze sobą od końcówki marca
  • Odpowiedz
@mat1989: Mi się zdarzyło być 4 lata w związku i nie mieszkać razem, przeszkodą było to, że ja nie chciałam, a drugą w kolejności że facet nie chciał wynająć mieszkania, tylko dalej razem ze mną chciał się kisić w mieszkaniu z dwoma kolegami (mimo że #programista10k, a za mieszkanie mieliśmy płacić po połowie). W sumie teraz mam innego faceta i też z nim nie mieszkam i też
  • Odpowiedz
Po jakim czasie udało wam się wspólnie zamieszkać ze swoją druga połówką


@mat1989: Po jakiś 2 tygodniach. Nadal mieszkamy razem, już będzie jakieś 19 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mat1989: z pierwszym vhyba po roku, 7lat razem, z drugim po pol roku i po kolejnym pol juz bylo zerwane. Nauczylam sie ze nie ma co zwlekac ze wspolnym mieszkaniem bo dopiero po paru miesiacach spedzonyvh dzien w dzien razem widzimy prawdziwy charakter drugiej polowki, no i mozna sie starac zmienic druga osobe w kwestiach dla nas no-go, ale bez prawdziwej milosci sie tego nie przeskoczy i bedzie z tego
  • Odpowiedz
@mat1989 po pół roku i nie żałujemy drugi rok leci. W sumie to i tak większość czasu spędzaliśmy w jedynym mieszkaniu, a drugie stało puste to lepiej było wynająć razem coś.
  • Odpowiedz
  • 0
@mat1989: Z poprzednim zamieszkaliśmy po roku i czterech miesiącach - stał na przeszkodzie brak mieszkania. XD Z obecnym po ponad pół roku. Ja chciałam szybciej, ale On zamieszkał z ex dość szybko i to był błąd, więc wolał poczekać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mat1989: po 4 latach. 450km odległości. Bardzo rzadko się na początku widywaliśmy przez moją pracę i jego studia. I widoczną niechęć tesciowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę się też bałam, że się pępowina nie odetnie, ale jest ok.
  • Odpowiedz