Wpis z mikrobloga

Winnicki i Wilk zabawnie wyglądają w spodenkach i t-shirtach xDDD

Konfa rozpoczęła niedawno trasę wakacyjną, dzisiaj mieli turniej w siatkówkę w Rewalu, zjechali się ludzie z całego kraju, a nagrodami wejście do Sejmu RP. Spotkania mają codziennie o 18 w innym mieście, za kilka tygodni jadą także na Warmię, Mazury i w góry. Rozdają swój program, robią wykłady, dzieci się bawią bo są animatorzy i atrakcje, a po spotkaniach impreza z DJem.

Tak trzeba żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wakacje #konfederacja #korwin #polityka #4konserwy
wojtas_mks - Winnicki i Wilk zabawnie wyglądają w spodenkach i t-shirtach xDDD

Kon...

źródło: comment_1625751088EIy1UlsbNZOEHIoqPWjxRI.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polska na nowo to większe populizm niż pisowski nowy ład. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Hylfnur: Obywatel powinien móc dysponować swoimi pieniędzmi w większym stopniu, a państwo mniej się wtrącać w jego życie, edukację dzieci i zdrowie.

No i żeby jeszcze państwo nie zamykało ludziom firm pod groźbą spałowania przez policję.

Rzeczywiście nierealny populizm XDDD
  • Odpowiedz
ciekawe w sumie jak bardzo dla nich jest męczący taki dzień. zwolenników trochę nałapią (ʘʘ)


@Hansim33: Oni tak przez miesiąc po całym kraju, codziennie nawet dwa spotkania i to aktywne - turnieje, windsurfing itede
  • Odpowiedz
@Kaskaderek89: problem w tym że Korwin i jego pochodne nigdy nie miały żadnego planu. Zawsze p--------o w stylu likwidacji ZUS, likwidacji podatków, etc. O ile 10 lat temu dałem się na to zbaitować, o tyle teraz nie kupuję tych bajeczek xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
niech jeszcze kudłatego w swoim ulubionym stroju, oraz mistrza w swoich uroczych gaciach ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Erus: problem to jest w tym, że ludziom trzeba lukrować i ich dowartościowywać kłamstwami. Jego prawdziwe poglądy znasz, reszty tej sejmowej bandy nie, bo oni kierują się tylko sondażami i słupkami poparcia, raz mówią X, za miesiąc Y, jak j----e chorągiewki.
  • Odpowiedz
@Kaskaderek89: panie, ale mnie poglądy nie interesują.
Interesuje mnie konkretny plan, liczby, cokolwiek. Racjonalny plan budżetu który ma szansę naprawić kraj, a nie p---------e o silnej niezależnej Polsce i odbudowie wojska, przy jednoczesnym obniżeniu podatków i dobrowolnym ZUS (czyli wyrzuceniem emerytów i rencistów na bruk). Chce plan który naprawi gospodarkę i zastopuje inflację. Nie interesują mnie wojenki ideologiczne, a w zasadzie tylko to oferują.
  • Odpowiedz
@Erus: a mnie poglądy interesują, bo komuś tę władzę trzeba powierzyć. Wolę, żeby naprawiał kraj ktoś kto jest wierny swoim ideałom, kieruje się w życiu jakimiś wartościami i przede wszystkim, wierzy w to co robi, niż jakiś wypromowany przez media i korporacje, zupełnie nijaki typ, który zawsze schludnie wygląda i mówi to co ludzie chcą usłyszeć.

Nikt nikogo na bruk nie chce wywalać, widocznie nie doczytałeś czegoś, co krytykujesz.
  • Odpowiedz
Nikt nikogo na bruk nie chce wywalać, widocznie nie doczytałeś czegoś, co krytykujesz.


@Kaskaderek89: przecież to nie ma prawa się udać xD

Poza tym jak ma naprawić kraj, skoro nawet nie jest w stanie przygotować wyliczeń ani sensownego planu, bo to co tam jest, wyklucza siebie wzajemnie. Ot, zwykły populizm nie różniący się niczym od tego co oferuje pis. Wielcy wizjonerzy za pisiont groszy o zapędach nacjonalistycznych, którzy jeszcze bardziej
  • Odpowiedz
problem w tym że Korwin i jego pochodne nigdy nie miały żadnego planu. Zawsze p--------o w stylu likwidacji ZUS, likwidacji podatków, etc. O ile 10 lat temu dałem się na to zbaitować, o tyle teraz nie kupuję tych bajeczek xD


@Erus: To poczytaj program który promują. Masz do tego 15 wideo ze szczegółami i godzinną konwencję.

Daleko temu od 'p--------o zlikwidować ZUS'
  • Odpowiedz