Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, czy da się gdzieś normalnie teraz kupić #iphone XS? Raz widziałem ofertę na ibood - no ale oczywiście wygasła.

Poza tym jest sporo ofert na allegro... gdzie diabli wiedzą co się dostanie i ile jest warta gwarancja (no chyba, że ktoś może ze spokojnym sumieniem jakiegoś allegrowicza typu sklep polecić). Połaziłem trochę po różnych marketowych punktach GSM i jestem dość zaskoczony - znalezienie czegoś nowszego od iphone 8 graniczy z cudem, o XS nie ma co marzyć.

W elektromarketach praktycznie go nie ma, jakieś pojedyncze sztuki w chorych cenach to nawet nie jest coś do rozważenia.

Szukam dla rodzicielki czegoś co by zastąpiło jej obecny 5s - opcja to SE 2020, ale jednak XS wygrywa rozmiarem ekranu przy dość zbliżonej cenie. Jakość aparatu nie ma wielkiego znaczenia, i tak będzie wystarczający. W gry grać nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niby można dostać iphone XR oficjalnie od apple, może tędy droga? Wszędzie gdzie czytałem to jasno piszą że XS jest zdecydowanie lepszy - no ale mając wydać 2400 na nówkę XR albo niewiele mniej za używkę niewiadomego pochodzenia to może bez sensu się zastanawiam?

Może przeoczyłem jakieś sensowne źródło?

enron - Hej Mirki, czy da się gdzieś normalnie teraz kupić #iphone XS? Raz widziałem ...

źródło: comment_1625739522hA0Yki8CUp6qMJ5ERmmioZ.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
Brałbym 11, ale jeśli poza budżetem jest, to XS bym brał. Oled, rozmiar, wyświetlacz na plus. Chociaż w SE zostaje nadal tradycyjny wygląd i może z przyciskiem home rodzicielka będzie bardziej zaznajomiona niż Face ID.
  • Odpowiedz
  • 0
znalezienie czegoś nowszego od iphone 8 graniczy z cudem


@enron: xs to zabytek przeciez, 3 lata konczy czy cos

@pieczywowewiadrze: no ma swoje lata. Ale jeśli wezmę nówkę XR to spokojnie pożyje jeszcze sporo lat. O XS myślałem, bo ma lepszy ekran
  • Odpowiedz
  • 0
Brałbym 11, ale jeśli poza budżetem jest, to XS bym brał. Oled, rozmiar, wyświetlacz na plus. Chociaż w SE zostaje nadal tradycyjny wygląd i może z przyciskiem home rodzicielka będzie bardziej zaznajomiona niż Face ID.


@MvtxMxntvnv: no właśnie się łamię między używką XS, nówką XR albo właśnie SE. Ten przycisk to faktycznie jest na plus, choć nieumiejętne wciskanie TouchID doprowadziło do tego, że w ogóle wyłączyłem mamie kod ( ͡
  • Odpowiedz
@enron: Narzeczona ma xs’a i bateria jest słabsza niż w X’ie. Używa go fakt dość często, ale te baterie tam są kiepskie. XR te same bebechy, aparat na minus jak i wyświetlacz LCD czy wykonanie obudowy. Do tego grubsze ramki. Ja bym poszedł w SE 2gen. Używkę kup i tyle.
  • Odpowiedz
XS raczej nie dostaniesz z 2 letnią, polecam nowego 12 Pro, jest ogień:) A tego wystawie najwyżej na olx za parę dni i zobaczymy jak sytuacja się rozwinie:)
  • Odpowiedz