Wpis z mikrobloga

Myślicie, że kradną tylko w Polsce przez internet?

Kupiłem buty z outlet'u Asics (outlet.asics.com) za 300 zł w ostatnią sobotę. Liczyłem, że buty zostaną spakowane i wysłane w poniedziałek. W Polsce 99% zakupów dostaję pod drzwi na drugi dzień względem zakupu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzisiaj mamy czwartek. Firma nie odpowiada na żadne maile, nie odbiera telefonów (można wisieć na słuchawce godzinę albo dwie) a status zamówienia się nie zmienia :|

Wczoraj przypadkowo trafiłem na opinie o ich oficjalnym sklepie internetowym - nie napawa optymizmem, wygląda na to, że Asics będący uznaną marką sportową regularnie okrada klientów na zamówieniach on-line. Wygląda na to, że utopiłem trzy stówki (,)

Cała nadzieja w procedurze #chargeback w #paypal

#asics #obuwie #buty #sport #bieganie #outletasics #internet #zakupy #przegryw
PanBulibu - Myślicie, że kradną tylko w Polsce przez internet?

Kupiłem buty z outl...

źródło: comment_1625730375pM1aJ2L9qT033vjmK9yCEL.jpg

Pobierz
  • 11
@PanBulibu: trochę cierpliwości. W regulaminie masz napisane, że dostawa do 30 dni a Ty po niecałym tygodniu mówisz, że Cię oszukali.


@nukacolaquantum: spoko, trochę przywykłem do polskiego standardu gdzie tego samego dnia dostaję nr paczki a na drugi dzień mam ją w domu (kolejny dzień to już zwykle jakiś rzadki ewenement). Do tego kwestia odpowiadania na korespondencję - nigdy nie spotkałem się z takim zlewaniem klientów.
@nukacolaquantum: teraz jeszcze doczytałem, ich regulamin jest w ogóle napisany tak, że nie gwarantują ani żadnego terminu ani w ogóle tego, że kiedykolwiek zamówienie dostarczą - jedynie o to "zadbają" (o nijak nie jest wiążące):

12.1. ASICS dostarczy zamówione produkty w ciągu 30 (trzydziestu) dni od przesłania klientowi potwierdzenia zamówienia.

12.2. Termin dostawy jest orientacyjny, a nie wiążący.

12.3. ASICS zadba o dostarczenie produktu na adres wskazany w potwierdzeniu zamówienia.