Wpis z mikrobloga

@BajerOp: do lasu nie wyrzucam śmieci ale najwyraźniej ty nie jesteś "tytanem intelektu" i wyciągasz błędne wnioski na podstawie rzeczy których nie napisałem, włącz w końcu myślenie ponieważ niedługo będzie dla ciebie za późno. Nie odpowiedziałeś na pytanie co oni z tym zrobią zrobią innego niż osoba która to prywatnie spali, bo byś się zaorał kolejny raz tytanie intelektu.
@anonimowiec125: Ale te lewaki by wiozły to nawet 100km tylko dlatego że ktoś im powiedział że muszą to im zawieźć (na swój prywatny koszt) napominanie o tym że "potrzeba to zawieźć na śmietnisko a nie palić" miałoby sens jakby ktoś to z gminy odebrał taką szafę za darmo, w innym przypadku nie widzę takiego sensu chyba że ktoś ma za dużo pieniędzy na paliwo i jest tak głupi że nie wie
@BajerOp: jeśli bym miał takiego sąsiada na takiej wsi z której jesteś, to specjalnie bym palił co tydzień w weekend opony, lakierowane drewno i tylko byś płakał oraz wyzywał w internecie randomowe osoby z tej swojej piwniczki, jeszcze mogę napisać ci w odpowiedzi że karasie jedzą gówno i to cie najbardziej zaboli a nie ta twoja małostkowość XD
@Cipihero: tytanie intelektu.
Jak mieszkasz w jaskini i szkoda ci marnować paliwo na wyjazd do PSZOK- u, to zorientuj się kiedy są odbierane gabaryty. I wtedy, tytanie intelektu, taka szafka zostanie spalona w piecu, gdzie kominy mają filtry. Tak to wygląda w cywilizowanym świecie, a nie w jaskini gdzie mieszka tytan intelektu.
@inko-gnito: ok op nie napisał że ma taką możliwość i nie wszędzie tak jest, tak więc idź pajacować do swojej piwnicy i tam mów ludziom co mają robić. Jesteś drugą #!$%@?ą osobą która nie umie się zachować i od razu próbuje wyzywać ,ale ok to twoja sprawa, Nie dziwi mnie fakt że większość z was wykopku ma problem z dziewczynami i znajomymi XD