Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lrrr: ja po nie jechałem ale lepiej mi spasował model RC100 bo łatwiej mi się w nich chodziło. Najlepiej przymierzyć, stopa powinna mieć nieduży luz.
@Lrrr: masz inne stopy niż ja, więc to jest bez sensu. Szukaj wygodnych, jak znajdziesz to kup i używaj.
Ja sprawdzałem wszystkie jakie znalazłem w lokalnym deka, jedne za małe, inne dobre, ale śródstopie za wąskie i tak aż znalazłem. Akurat z tej niskiej półki cenowej, więc spoko, ale kolega musiał wyłożyć 2x tyle, żeby pasowały.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lrrr: tak te, z początku w ogóle nie brałem ich pod uwagę, zauważyłem je dopiero w sklepie i porównałem je z tymi 500tkami. To moje pierwsze SPD i mogę tobie powiedzieć, że jestem zadowolony. Trochę głośne przy chodzeniu, tzn. bloki obijają o podłoże podczas chodzenia ale mega wygodnie się w nich chodzi w porównaniu z tamtymi i to w moim wypadku zadecydowało że je biorę. Podczas jazdy jest ok. Sznurówkami dopasowuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lrrr: i to co zadecydowało, to jak kolega wyżej pisze, że nie spasował mi rozmiar tych 500. Były albo za duże albo za ciasne w moim przypadku. Trzeba postawić na wygodę, wydaje mi się że przez te rozwiązanie z gumą traci się na sztywności ale za tą cenę jest ok