Wpis z mikrobloga

Ej dobra bo ostatnie chwile na decyzje W4 AiR czy w10 Robotyka i Automatyzacja Procesów, niby ktoś tam odradzał w4 ale czy na w10 było by tak lepiej? i jak z perspektywami znacząco się różnią?
#pwr #wroclaw #studia
  • 7
@LazyInitializationException: tyle to wiem, biorę taką opcję pod uwagę ale wole mieć plan b jak moje oczy by nie dały rady z programowaniem, bo tak średnio znosiły siedzenie cały dzień na zdalnych, przez astygmatyzm i delikatny bardzo delikatny zez pogarszający się wraz ze zmęczeniem (,)
@Toxer: obecnie czego nie weźmiesz łączy się z ekranem i komputerem. Idź na W10 bo mają super hale z robotami. Jak będziesz chciał podziałać więcej to cie z młodą ekipom skumam, co kumają w robotyce.
@Toxer: : Mam za sobą I stopień AiR na w10. Nie wiem czy poza nazwą dużo pozmieniali od moich czasów w programie studiów, ale wtedy jak sama nazwa wydziału wskazuje było dużo rzeczy powiązanych z mechniką: materiałoznawstwo, wytrzymałość materiałów, podstawy konstrukcji maszyn, obróbka ubytkowa i bezubytkowa itd. Programowania PLC jakoś dużo nie było. Były trzy semestry informatyki: programowanie w C i C++. Obszary dyplomowania różniły się głównie nazwą i ludzie wybierali