Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi jak można traktować poważnie ludzi jeżdżących na motocyklach, przecież to jest poruszająca się na drogach jeżdżąca śmierć.(wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i za kilkadziesiąt metrów był zakręt)

Zwrócicie uwagę,też na strój tego gościa a później my wszyscy zrzucamy się na leczenie,BO ON TYLKO CHCIAŁ POCZUĆ ADRENALINĘ

Screen z filmu @reddin

Właściwa akcja od https://youtu.be/mJhAqoouCN0?t=502

#motocykle
#stopcham
#stopwariatomdrogowym
#wypadki
Pobierz janmazoch - Powiedzcie mi jak można traktować poważnie ludzi jeżdżących na motocyklac...
źródło: comment_1625392962KobWl5dYxTa5XWkxLmJPVd.jpg
  • 34
Ciuchy mogą tylko wyglądać normalnie, pod spodem Kevlar i inne wzmocnienia


@pikey: Tak było na pewno. A P-4 i wyprzedzanie na czołówkę było na pewno.
Powiedzcie mi jak można traktować poważnie ludzi jeżdżących na motocyklach, przecież to jest poruszająca się na drogach jeżdżąca śmierć.(wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i za kilkadziesiąt metrów był zakręt)


@janmazoch: tak samo jak tych co wyprzedzali autami.

Ale możemy to odwrócić i zapytać się jak możemy traktować poważnie rowerzystów skoro można jechać chodnikiem i drogą jednocześnie zgodnie z przepisami.
Pobierz aarahon - > Powiedzcie mi jak można traktować poważnie ludzi jeżdżących na motocyklac...
źródło: comment_1625395401fJgO7QhWAdJ0midNNfoV4E.jpg
@Super_Timor: Od 5 lat cyklicznie mam pogrzeb kogoś to się na motorze rozje*** także skończymy z tym gadaniem, że to w każdym środowisku, po prostu wśród motocyklistów jest zatrzęsienie ludzi którzy ryzykują życiem przy każdej jeździe, a ja później na tą patologię muszę płacić.
Od 5 lat cyklicznie mam pogrzeb kogoś to się na motorze rozje*** także skończymy z tym gadaniem, że to w każdym środowisku, po prostu wśród motocyklistów jest zatrzęsienie ludzi którzy ryzykują życiem przy każdej jeździe


@janmazoch: to masz jakiś sebków 2x chyba w otoczeniu. Na moto zrobiłem ponad 100k, mam wielu znajomych na moto i nigdy nie byłem na pogrzebie, bo ktoś się rozwalił na moto.
@janmazoch: Na motocyklu ciężko jeździć przepisowo, w lecie jest gorąco jadąc za kimś wdychasz spaliny, omija cie chłodne powietrze. Istnieje nakaz jazdy z prawej co nijak ma się do tego że nikt z przeciwnego pasa cię nie zobaczy w mieście jak pojedziesz za autem dostawczym, autobusem, suvem. musisz ciągle patrzeć w lusterka czy ktoś nie chce ci wjechać w dupę na światłach. Teraz kwestia wyprzedzania, ciągle masz zabudowany, a poza zabudowanym
@Afera_zbozowa: Dlatego OC dla motocykli powinno być 250% większe jak dla auta, patrząc na to jakie zagrożenie stanowią dla reszty uczestników ruchu.
Samochód osobowy w porównaniu do motocykla jest jak jamnik w porównaniu do pitbulla
Ale możemy to odwrócić i zapytać się jak możemy traktować poważnie rowerzystów skoro można jechać chodnikiem i drogą jednocześnie zgodnie z przepisami.


@aarahon: Przecież pod wpisem się pół wykopu zesrajło, że trzeba jechać chodnikiem bo hurd dur bezpieczniej, bo kierowcy to dzbany.