Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziecko wysmiewane i kocone nigdy nie bedzie normalne

Przez cale dziecinstwo bylem otyly. Wielka baryla sadla. Rodzice i dziadkowie wpychali we mnie jedzenie od malych lat przez co w wieku 17 lat wazylem 130kg. Zero sportu, ojciec w ogole nie uprawial nic nigdy i nie ciagnal mnie na zadne zajecia po szkole. Zadnej pilki, zadnej silowni nic. Rodzice z lenistwa nie zapisali mnie nigdzie tylko wpychali mcdonalda, pizze, makarony i zostawiali mnie z komputerem. A ja glupi 12 latek tylko jadlem i gralem. Pamietam ten moment w wannie, w wieku 17 lat, gdy patrzylem na moje manboobs i brzuch i postanowilem cos zrobic. Poszedlem na silownie i schudlem 40 kg.

I co z tego?

Ponad 10 lat znecania sie psychicznego przez inne dzieciaki, wysmiewania od grubasow, biedakow, idiotow. Bicia po szkole, kocenia itd odcisnelo swoje pietno na mojej psychice. Teraz mam 33 lata i pomimo ze nie jestem juz gruby to mam dalej przegrywa w glowie. Dalej boje sie ludzi, moja samoocena jest rowna zero, nie mam odwagi na nic. Ciagle mam kompleksy, boje sie odzywac, nie rozmawiam z ludzmi. A jak juz rozmawiam to ciagle mysle ze mnie wysmiewaja za plecami przez co gram aroganckiego i olewczego. Nie ufam ludziom i jestem samotny. No i ciagle musze uwazac na jedzenie bo jak sie czuje gorzej to zajadam sie i waga od razu mi skacze.

Ludzie sie dziwia ze jestem takim dziwakiem. Bo wygladam normalnie, jestem wysoki i wysportowany, mam fajna prace, duzo pieniedzy. A jestem calkowicie samotny. Kazdego odpycham przez swoje kompleksy. I im dalej w las tym trudniej. Bo jaki facet z rodzina, kredytem, dziecmi bedzie sluchal zalow samotnego 33 latka? Jaka 30 letnia rozowa pomysli "O tak, potrzebuje faceta z kompleksami i ktory nie potrafi rozmawiac!" Incelstwo to jest pandemia XXI wieku i wysmiewanie tego doprowadzi do tragedii.

Od razu zaznaczam ze jak bylem nastolatkiem to chodzilem do psychologa - nic nie dalo. Jak bylem dorosly, po studiach, tez chodzilem. Nic nie dalo tylko mniej pieniedzy mialem na koncie.

#incel #psychologia #zwiazki #zalesie #bekazgrubasow #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e0a589d55354000ab6d732
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6