Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś godne polecenia gry multiplayer z przyjaznym community? Moje wymagania:
- jak najmniej toxiców
- średnia wieku przynajmniej 20+
- najchętniej jakiś tryb drużynowy/istnienie klanów, do których możnaby się przyłączyć

Ograłem do tej pory kilka gierek, ale zawsze był jakiś mankament:
- League of Legends: potwornie toksyczne community, no i większość to dzieciaki
- World of Warcraft: po prostu nudzi mnie ta gra, nie wciągnęła mnie
- Holdfast: Nations At War: spędziłem przy niej ze 2 lata i wszystko było super, ale ostatecznie znudziła mi się, bitwy zorganizowanych reigmentów są po prostu zbyt powolne jak na mój gust, no i wiele grup poświęca więcej czasu na rzeczy dookoła gry niż na samą grę, często to ludzie z grup rekonstrukcyjnych ja aż takim fanatykiem nie jestem i to mnie nie interesuje
- Civilization V: super gra, ale ciężko znaleźć graczy z którymi możnaby porozmawiać w trakcie gry, a o to właśnie mi chodzi żeby się komunikować

#gry #multiplayer
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@memento_mori: jakieś world of tanks to chyba ma średnią wieku 40+, chociaż nie wiem czy tam da się gadać

Może jakieś Sea of thieves. Widziałem urywki rozgrywki i wydawało się przyjazne do pogadania
@memento_mori wokół Arma 3 jest sporo grupek które sobie grywają razem scenariusze różne, mniej lub bardziej milsimowo. Ja miałem same pozytywne wrażenia z zabawy z taką grupa graczy przez około rok, więc możesz tego spróbować.

I wszyscy 18+ oczywiście tam sa
@memento_mori
Foxhole - najlepsze community jakie znalazłem w grach. Podstawą jest jednak język angielski bo większość graczy to zagraniczniaki. Są też polskie klany, więc zawsze one mogą wprowadzić w grę.
Przed zagraniem polecam zerknąć na YT jakieś szybkie tutoriale z czyn to się je, bo mnogość opcji potrafi przytłoczyć.
Jak gra przypadnie do gustu to potrafi nieźle wciągnąć, ludzie tam dni spędzają na zaopatrywaniu frontu, budowaniu czy walce :D