Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Różowa się na mnie obraziła i powiedziala ze coś że mną nie tak, ponieważ kazałem jej podczas jazdy autem nie patrzeć w Instagram. Argument bo stoi w korku i nie chce patrzeć na samochody to patrzy w insta. Co mam zrobić żeby przetłumaczyć? W aucie dziecko. Obawiam się że jak sama jeździ to robi to nagminnie i bez opamiętania.
  • 4
@RedRon: Był taki dokument jak chłopak pisząc SMSa do dziewczyny, że ją kocha rozjechał całą rodzinę Amiszów bez hamowania. Ogólnie równie dobrze mogłaby wsiąść pod wpływem, bo czas reakcji będzie podejrzewam zbliżony
@RedRon: Chore uzależnienie, nie znaleźć tematu do rozmowy czy zając sobie czymś głowę tylko potrzeba przeglądania jakiś głupot, które nawet na sekundę nie zostają w głowie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@keyg: dokładnie tak. Bardzo dużo czasu spędza na tym ale w zasadzie mało mi to przeszkadza. Problem. Jest wtedy kiedy woli patrzeć w telefon niż zrobić coś pożytecznego lub właśnie podczas każdy samochodem z dzieckiem
@RedRon: To jest uzależnienie jak jaranie szlugów. Na kanale Nie wiem ale się dowiem jest materiał o tym, tytuł wideo to kobiety uzależnione od instagrama albo autyzm cyfrowy. Jak się uwolniłem od tego to czyje ogromną ulgę jak ktoś w chwili ciszy musi patrzeć w telefon, a ja mogę sobie patrzeć w niebo czy na ludzi, ale to trzeba chcieć się ogarnąć. No a jazda autem to sytuacja wszystko dobrze do