Wpis z mikrobloga

@metalfacee: Tutaj taka specyficzna forma bo film jest podsumowaniem czerwca. We wcześniejszych filmach z Bieszczad pokazywałam cała trasę i zostawiałam rzeczywisty dźwięk. Teraz powoli przekonuje się do kamery wiec może powoli zacznę coś mówić. Dzięki wielkie!
@moakatanga: przede wszystkim to te przepaście wyglądają jakby ścieżka miała 0.5m szerokości i po kilometr w dół z każdej strony xD Wkurza mnie to na filmach z Tatr, bo jak chcę sprawdzić, czy nadaję się już na jakiś szlak to i tak nic z takiego filmu nie wynoszę
@Zielczan: dlatego o tym wspomniałem. Po filmach z wyjścia na Świnice np byłem obsrany że tak powiem, a teraz co roku sobie wchodzę, bo wydaje mi się że jest jednym z łatwiejszych podejść przynajmniej od strony przełęczy. W tym roku atakuje od Zawratu skoro otworzyli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na Orlą się cykam jednak póki co bo niestety lęk wysokości robi swoje przy takiej ekspozycji.
@moakatanga: Same here, chociaż ja już lęk wysokości już powoli ogarnąłem, Orla i Chłopek raczej wpadnie w przyszłym roku, albo na tatrzanskiej dogrywce w tym wrześniu. Możesz założyć lonżę i uprząż, co sam zresztą planuję, żeby na spokojności przejść drabinki.