Wpis z mikrobloga

#collstory a w sumie to nie takie cool... Kilka dni temu kupiłem na allegro "nową drukarkę" co by nie biegać gdzieś za każdym razem jak potrzebuję pilnie wydrukować 1 stronę o 4 w nocy w dzień świąteczny. Odebrałem osobiście, taszczę do domu i okazało się że nowa to dla kogoś znaczy taka w której zużył tusze-startery i #!$%@?ął w kąt na kilka miesięcy, efekt taki że głowica zaschnięta na amen. No ale ok oddałem, kasa wróciła do mnie. Wczoraj kupiłem w sklepie nówkę sztukę drukarkę (oryginalnie zaklejony karton) w domu podłączam, wszystko ładnie. Wydrukowała się taka strona startowa po montażu tuszy, podłączyłem do kompa wydrukowałem z kompa stronę testową, wszystko fajnie ładnie. Dziś rano potrzebuję wydrukować dokument a tu taki #!$%@?! Każdą kartkę zacina! Tak się #!$%@?łem że chciałem już ją przez balkon #!$%@?ć bo gdzie ja w niedzielę o 6 rano wydrukuję 2 strony jak wszystkie punkty ksero i temu podobne pozamykane...

Wiedziałem że ta drukarka to tanie badziewie do drukowania od święta ale żeby po 2 stronach coś jej odwaliło :|

Dla zainteresowanych ten trefny szajs to HP 1050A. Teraz pewnie będę się musiał bujać z gwarancją nie wiadomo ile...

Na zdjęciu widać o co ciągle blokuje się papier, jest to taka gumka ale nie wiem co to powinno robić.

#gorzkiezale #pech #drukarka ##!$%@?
cabis - #collstory a w sumie to nie takie cool... Kilka dni temu kupiłem na allegro "...

źródło: comment_GxUuWyGNVNwBMxmhKl9ZAtc9O7KiYRnM.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@cabis Miałam HP i szlag mnie przy niej trafiał. Zawsze nawalała, wszystko jej nie pasowało. Mam teraz drukarkę Brother. Tania i daję rady, ani razu nie nawaliła, a dużo się u mnie drukuje. Tusze tanie jak barszcz, max 20 zł, a i taniej bez problemu idzie dostać. Starczają na b. długo. Dopiero 2 x wymieniałam, a drukarkę mam 1,5 roku, używam często, książki czasem na studia drukuję.
  • Odpowiedz