Wpis z mikrobloga

Czy stowarzyszenie zwykłe ma legitymizację do wniesienia skargi do WSA na akt prawa miejscowego wydanego przez Radę Miejską, zakładajać że naruszenia dotyczą kwestii działalności statutowej stowarzyszenia?
#prawo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach