Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jak nie jest się zaszczepionym (jak ja) to chyba w tym roku najbezpieczniej jechać na wczasy do Egiptu xD miała być Grecja ale chyba podziękuję.

Nie dość że na Wakacje czy Travelplanet dają tam test gratis to na lotnisku jak coś kosztuje 15$ to jeszcze zawsze wychodzi negatyw :D

#wakacje #koronawirus
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaranie_browna: Egipt na Wakacje.pk czy Travelplanet 4* takie lepsze za 1600 na last złapiesz (mówię o opcji all in) 5*** to już okolice 1999-2100 na last

Chociaż w tamtym roku znalazłem wczasy za 1675 zł Grecja, 12 dni 5 gwiazdek all in ale wylot był za 5 h :D ale udało się

Rok wcześniej Kenia 4700 17 dni z nowym rokiem 4.5 gwiazdki. Zawsze latam na last i to taki
@Caracas: Tak, byłem w tym roku, zero testów na wjeździe, nikt nie nosi masek, no pomyślałby człowiek, że covida nie ma.

Tyle że najlepiej poczytaj czy przy hotelu smierdzi, i przygotuj sie na kupienie paru wycieczek, bo droga tam jest #!$%@? i lepiej samemu nie jeździć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaranie_browna: a to wysokie ceny? Kenii i Egiptu nie widzę opcji żeby samemu zorganizować. Pozostałe wycieczki jak biorę na last wychodzi taniej moim zdaniem niż sam bym to organizował. Byłem już sam 3 razy w Chorwacji i zawsze wydawałem 3 razy więcej jak organizowałem to sam z dojazdem autem niż na All Inc gdzie masz alkohol, jedzenie bez limitu i nic Ciebie nie obchodzi bo za rękę Ciebie do hotelu zaprowadzą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaranie_browna: Jak to Ci drogo to dodam, że mieszkam nad samym morzem (500 metrów mam do plaży) i u mnie na osiedlu domków sąsiedzi wynajmują szeregowe domy na wczasy za 900 zł za dobę (niektórzy kupili tylko na wynajem) i mają full od 15 czerwca do września...