Wpis z mikrobloga

@tojapaweu: Da się wyjść poza hotel bez paralizatora by się nie bać? W ogóle jest po co? Ile takie wakacje? Dawno nigdzie nie wyjeżdżałem, a lot do Turcji chyba za długo nie trwa. Jakiś internet na miejscu jest? Przez biuro czy samodzielnie wszystko? A'propos hotelu, w jakim byłeś? Jak z czystością i jedzeniem?
  • Odpowiedz
  • 0
@motorade: Byłem w hotelu Long Beach Resort. Ogólnie hotel 5* i ciężko się do czegoś przyczepić. To, co wrzuciłem w poście, to cały obszar hotelu. Wiec kilka basenów, zjeżdżalni, korty tenisowe itd.
Jedzenie fajne, ale przez covid oni nakładają, to trochę wkurza.
Lot to ok. 3h.
Wyjść można bez problemu. Byliśmy dwa razy w samej Alanyi, to na spokojnie można chodzić. Jedyny problem, że namawiają Cię do kupna wszystkiego. Pamiątki,
  • Odpowiedz
@tojapaweu: Dzięki za odpowiedź :D
Hotel w międzyczasie znalazłem i wygląda fajnie dla kogoś kto nie potrafi pływać. Raz byłem tylko na takich wakacjach(karaiby) i w sumie cały czas spędziłem w hotelu, gdzie m.in ciekła rura nad WC więc posiedzenia z ręcznikiem na plecach, szamponu było tyle co kot napłakał a na suszarce do włosów były włosy poprzednich lokatorów, o braku internetu (był ale ekstra płatny 10$ za godzinę XD)
  • Odpowiedz
@tojapaweu: Byłem tam chyba z 9 lat temu i było zajebiscie. Wieczorem nadal imprezy w „klubie” pod gołym niebem, gdzie trzeba dojść pod trasą ze zdjęcia? Pamiętam, źe jednego razu to był mój chyba najdłuższy powrót do hotelowego pokoju ever ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz