Wpis z mikrobloga

  • 35
Kwintesencja Polskości.

Nie można kibicować nikomu, bo patrzenie tylko i wyłącznie przez pryzmat historyczny. Jeżeli pryzmat historyczny zawodzi to trzymamy się stereotypów. Brak stereotypów? Spoko wjeżdżamy z polityką. I tak do usranej śmierci.

Czy mentalność Polaka się kiedyś zmieni? Poza tym, że nienawidzicie wszystkich to od paru lat samych siebie również.

Od 7 lat nie mam styczności "aż tak" z Polakami. Wyrwałem się z tego kręgu "wzajemnej przemocy" i cieszę się.

#emigracja #polska #przemyslenia #uk
innv - Kwintesencja Polskości. 

Nie można kibicować nikomu, bo patrzenie tylko i wył...

źródło: comment_1625040074aGdfX4UAWgzzW7KpxNuo9p.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@golagolagola: nie, mam za to syndrom plucia na robaków, więc jak takie coś jak ty gdzieś się publicznie udziela, to mi niestety automatycznie ślinianki zaczynają mocniej pracować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Also popytaj polaków, zarówno po pijaku jak i na trzeźwo, co sądzą o tobie i twoim kraju, też się ciekawych rzeczy dowiesz, polecam xD
  • Odpowiedz
@Choir: No to objaw tego ze mówię prawdę, niestety a wyglada to tak ze jebiesz za dla ciebie duże pieniądze które dla przeciętnego angola są gownem i dostanie to z socialu, ale tu na tagu UK to robaczki myślą ze Boga za c---a złapały xDDD a opinie macie jaka macie, ha tfu na szczęście już s----------m stamtąd
  • Odpowiedz
@golagolagola: no faktycznie, straszny z-------l właśnie mam dopijając kawkę w home office, przeciętny angol na POTĘŻNYM socjalu £400/msc właśnie się śmieje kupując lambo. xD

Burzliwy wykopek z przepysznym bólem d--y, że nie poradził sobie w jednym z prostszych do ułożenia sobie życia państw i musiał wracać do swojej ziemianki w jakimś wschodnioeuropejskim gownokraju, znalazł sobie wroga nr 1 - emigrantów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Choir: Z potężnymi £2500 na rękę na miesiąc xDDD wyjechałem na kontrakt robaczku który mi się skończył całe szczęście bo w tym śmiesznym kraju szarym z gowniana pogoda można się co najwyżej powiesić. Nie pozdrawiam i siedź sobie tam dalej i dawaj się ubogacać kulturowo xD
  • Odpowiedz
@innv: czytając wysrywy naszych robaczków to cieszę się ze siedzicie sobie tam dalej i oby jak najdłużej :)) żyjcie sobie w swojej banieczce uzwazajac ze jesteście kimś więcej niż obcym emigrantem ze srodkowo wschodniej Europy, ale żaden angol wam tego wprost nie powie :) No ale tak trzeba jak się nie udało niczego osiągnąć w kraju
  • Odpowiedz