Wpis z mikrobloga

  • 35
Kwintesencja Polskości.

Nie można kibicować nikomu, bo patrzenie tylko i wyłącznie przez pryzmat historyczny. Jeżeli pryzmat historyczny zawodzi to trzymamy się stereotypów. Brak stereotypów? Spoko wjeżdżamy z polityką. I tak do usranej śmierci.

Czy mentalność Polaka się kiedyś zmieni? Poza tym, że nienawidzicie wszystkich to od paru lat samych siebie również.

Od 7 lat nie mam styczności "aż tak" z Polakami. Wyrwałem się z tego kręgu "wzajemnej przemocy" i cieszę się.

#emigracja #polska #przemyslenia #uk
innv - Kwintesencja Polskości. 

Nie można kibicować nikomu, bo patrzenie tylko i wył...

źródło: comment_1625040074aGdfX4UAWgzzW7KpxNuo9p.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy mentalność Polaka się kiedyś zmieni?


@innv: tak, na gorsze.

Wyrwałem się z tego kręgu "wzajemnej przemocy" i cieszę się.


@innv: najlepsza decyzja jaką może podjąć świadoma osoba.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@fasttaker wszystko w tym wpisie jest złe ( ͡° ʖ̯ ͡°)

od kiedy Anglicy są nadęci? I czemu Niemców nazywamy szwabami... To jest złe.
  • Odpowiedz
@innv: dlaczego piszesz „wy”, skoro sam jesteś Polakiem. Bazowanie na opiniach z serwisu ze śmiesznymi obrazkami zakrzywia rzeczywistość. Działa to w dwie strony, na tagu #uk ciężko skrytykować ten kraj merytorycznie bo zaraz jest armia rycerzy z obywatelstwem i takich co to robią „kariery”. A wracając do meritum nie jest to prawda, wczoraj byłem u babci z dziadkiem i leciał właśnie mecz, babcia mówi ze kibicuje Niemcom (jej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@innv: Z tobą chyba też jest coś nie halo, skoro traktujesz wychod.ru, który jest pełen trolli i debili, za jakieś miarodajne źródło na temat mentalności Polaków.
  • Odpowiedz
  • 3
@innv aż mi się przypomina ten szok i niedowierzanie jak niektórym ludziom się powie, że Niemcy to nasi sojusznicy i najważniejszy partner handlowy.
  • Odpowiedz
na tagu #uk ciężko skrytykować ten kraj merytorycznie bo zaraz jest armia rycerzy z obywatelstwem i takich co to robią „kariery”.


@golagolagola: Przyznam ze czesto staje po stronie uk bo to miejsce ktore sam wybralem do zycia. Taka ojczyzna z wyboru a nie z przypadkowego urodzenia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Eoon a niech se piszą, tak apropo to jest piosenka z 96 roku która po przegranej szybko zmienia się w "England Coming Home". Polacy po remisie z Hiszpania chcieli już wygrać całe mistrzostwa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@innv: Spytaj angoli, czy by kibicowali niemcom xD

A co w tym zlego, ze chcieli wygrac? To powinni grac i mowic do okola, ze przegraja i to nie ma sensu? masz ciekawe myslenie xD
  • Odpowiedz
@innv: Bolaków boli, że Niemcy radzą sobie 10x lepiej gospodarczo niż Bolska.
PRZECIEŻ W KUŃCU PRZEGRALI WOJNE TO MUSZOM JEŚĆ GUWNO A MY WYGRALI TO MY MUSIMY BYĆ TOP 1 KRAJ
  • Odpowiedz
@golagolagola: ale p--------z, poza niektórymi ponadprzeciętnie ksenofobicznymi państwami, nie jest trudno po nawet tych kilku latach w danym kraju zasymilować się i być bardziej akceptowanym przez ich społeczeństwa niż w wiecznie skłóconym polakowie. Wystarczy włożyć w to trochę pracy i chłonąć lokalną kulturę, media i obyczaje.

To będąc zmuszonym jechać raz na parę lat do c---------i czuję się tam jak intruz i marzę tylko o powrocie do domu.
  • Odpowiedz
@Choir: masz syndrom robaka właśnie i wydaje ci się ze jak John pyta co u ciebie i wyjdzie z tobą na p--o to jest twoim kolegom. Niestety taki wasz obraz, przykro to czytać, popytaj ludzi po alko co sadza tak naprawdę o tobie i twoim kraju może oczka się trochę otworzą :*
  • Odpowiedz