Wpis z mikrobloga

@mmmmmmmmmmmmmm: @Zendemion: Nie połączyć a odebrać ssid, jak bym z mojej strony miał jakiś dobrze wycelowany powerbeam albo coś w tym stylu to i pewnie by się połączył.
@jadezagranice: Skan sieci bezprzewodowych które latają sobie w powietrzu, sprawdzam sobie w bazie wigle skąd nadaje dany bssid i jak to jest daleko.
@Boska_Klaudia: I jest, czekam na lepszą propagację, nie będzie problemu odebrać ssid z 200 czy 500km.

Antena
dktr - @mmmmmmmmmmmmmm: @Zendemion: Nie połączyć a odebrać ssid, jak bym z mojej stro...

źródło: comment_1624999202rhlidCm8N55Ib8B0WNf0s5.jpg

Pobierz
@dktr: co tam tak właściwie jest? I na jakiego grzyba w środku (a nawet nie w środku, a na boku) wsi zabitej dechami mają wifi powieszone na tak jebitnym maszcie? Kierownik PGRu mieszka "za kościołem" i się uparł, że ma mu do domu sięgać, czy jak?
na zwykłej małej antence na wysokości 70m


@dktr: no nie dziwota, ten komin to ci robi robotę, ja co najwyżej mogę sobie studenckiego Kampusa z WWA odebrać na FM-ie, oddalonego o 75-80 km w prostej linii ode mnie
btw gdzies na sdr jakiejs stronie widzialem jak koleś na poklad samolotu zabrał jakieś antentki od wifi i stamtąd widział taaakie rzeczy że panie :)