Wpis z mikrobloga

Jakość Glo odstrasza. Mam równocześnie 2 urządzenia, które padły po ok. 3-4 miesiącach (jedno nie ładowało się, drugie padło po podłączeniu do ładowarki). Wymieniłem. Mija drugi miesiąc i sytuacja się powtarza (padły tak jak pierwsze, nawet kolory się zgadzają).
Można wymieniać do skutku ? Nie wierzę, że kolejne wytrzymają pół roku.
Może ktoś polecić dobrego e-papierosa ? :D
#glo
  • 6
@aresius: także polecam aegis legend :) mam co prawda 1 wersję ale 2 jest tylko lepsza ;) Apropo glo jakość jak na sprzęt o wartości 9zł jest jak to mówiąc odpowiednia do ceny. Sam mam 2 sztuki już z pół roku i działają bez problemu a używane oba codziennie także wszystko zależy jak się trafi, jeden podziała parę lat inny jak widzę po twoim wpisie parę minut choć po znajomych nie
@aresius: Również u siebie czy u znajomych nie zanotowałem problemów, od siebie mogę dodać jak to w przypadku aku 18650 minimalnego dbania o nie, ładować max 1A czy tam 2A zależnie od ver. glo, nie zostawiać pod 'prundem' na noc czy nie zostawiać go dłuższy czas rozładowanego i będzie służyć, tam nie ma za bardzo co się #!$%@?ć a aku jak widziałem z rozbiórek na yt jest bardzo przyzwoite(SAMSUNG INR18650-30Q) nie
@piczki_i_parolki: Sorry, że tak po czasie podbijam ale oryginalna ładowarka do glo hyper ma "Output:5.0 V = 2.0A 10.0 W. Jak to się ma do tego co napisałeś ? Nie ładować oryginałem bo się znowu popsuje (95% wykonanych ładowań)?
ładować max 1A czy tam 2A zależnie od ver. glo,


@aresius: czytaj ze zrozumieniem wariacie tibijski. ver. g402 obsługuje 2A, g403 1A - sprawdz z tyłu urządzenia jaką masz ver. ale pewnie, g402 z racji dołączonej ładowarki do zestawu. Więc wszystko jest okej, swoje pierwsze glo mam przeszło 1.5r i wszystko chula(łącznie mam 3 z racji spokojnej głowy - bo mi się rozładuje ale rzadko używam wszystkich) i odpukać, żadne się