Wpis z mikrobloga

Mireczki, #onet usunął mojej mamie konto email, które miała od długiego czasu (kilkanaście lat). Mama sama nic nie usuwała, ani nie udostępniała nikomu hasła do konta. Onet mówi, że konto zostało usunięte przez użytkownika i nic nie można z tym zrobić. Była pisana reklamacja i zlali nas ciepłym moczem. Mamie bardzo zależy na posiadaniu tego konkretnego adresu e-mail.
Macie jakieś pomysły jak można by ugrać przywrócenie konta? Postraszyć odwołaniem do UOKiK, czy coś w tym stylu?
#komputery #kiciochpyta #pytanie #bezpieczenstwo
  • 6
Raczej ktoś przejął konto i je usunął.


@adamec: może przynajmniej zmniejszą okres karencji, który jest dosyć długi (rok), mamie nie zależy na wiadomościach, tylko na tym, żeby mieć ten sam adres e-mail, a nawet nie może go założyć z powrotem (,)
@Winkey: Z onetem też kiedyś miałem taką sytuację - skasowanie konta przez nie logowanie się na nie w okresie 6 mscy.

Nie było by w tym żadnego problemu, bo konto przestało istnieć i była możliwość utworzenia drugiego takiego samego konta z takim samym adresem - bo miałem je przypisane do kilku kont w grach.
Problem jednak polegał na tym, że domena jaka była wcześniej obsługiwana w tym serwisie została usunięta i
@maniek50005: dzięki za odpowiedź, najśmieszniejsze jest to, że mama się logowała praktycznie codziennie przez kilkanaście lat, a tu z dnia na dzień komunikat "twoje konto nie istnieje", a onet każe #!$%@?ć xd no ale nic, będziemy pisać