Wpis z mikrobloga

Ogólnie kończę semestr 1 magisterskich studiów zaocznych i nie polecam kierunku #automatyka i #robotyka zaocznie na wydziale MT xD
Unikajcie tego ścieku dla zmylenia nazwanego studiami. Rzuciłbym tu #!$%@? nazwiskami prowadzących, ale nie wypada po prostu. Szkoda strzępić nerwów, gorzej programowania obiektowego mógłby uczyć tylko niemowlak. Serio, zaorać wydział, a kadrę wywieźć na Sybir. Przecież to uwłacza ludzkiej godności, w jaki niektórzy prowadzący prowadzili i prowadzą zajęcia. HA TFU!
#polsl #studbaza #zalesie #studia
  • 14
@mlodyernest imo na pwr też nie miałem bystrzaków wśród prowadzących, ale ten wydział na polsl to już jest patologia. Na każdego złego prowadzącego mam zamiar napisać ładne podsumowanie podczas ankietyzacji
@mlodyernest: poszedłem na air, ale etk też rozważałem, oba kierunki są dla mnie równorzędne. Zależało mi na czasie i wybrałem Polsl i ten dziadowy wydział, bo tylko tu było zaocznie. ZAocznie też coś było w Wawie, ale tam nie chciałem jechać, nie moje klimaty.
@Tytyka: w sumie z tego co czytam plan studiow i sprawdzam na planie prowadzących,to chyba wszyscy zajmują się głównie podstawami konstrukcji maszyn;p z resztą robisz specjalke na katedrze podstaw konstrukcji maszyn;p więc w sumie trudno się dziwić, że akurat programowanie nie jest najbardziej topowym przedmiotem, a prowadzący pewnie wyciągnął najkrótszą słomkę i teraz musi uczyć przedmiotu którego sam nie ogarnia; D strzelam że profilowy absolwent bardziej nadaje się do projektowania robotów,
@poTomek7: @Tytyka: Jeśli byś chciał faktycznie coś zmienić, to musiałbyś wnieść jakąś oficjalną skargę/zażalenie/czy jak to się tam nazywa do jego przełożonego.
Mieliśmy kiedyś taką sytuację, że jeden z prowadzących (profesor) opierniczał się na maksa, wpadał na 10 min wykładu się przywitać i uciekał na kawusie, zostawiając studentów z prezentacją do przepisania, kolo miał wykłady na prawie każdym semestrze, zawsze wyglądało tak samo - lista, powitanko, wypad na kawę i