Wpis z mikrobloga

Byłem w zwiazku z Frankiem. Franek inteligentna, wykształcono no a poza tym po prostu piekny. Cud. Przekleństwo. Diabełek w skorze anioła. Pośladki. Duzo o nich będzie. O cyckach tez. Wgl chyba bylem gejem (nie bylem ale jak mowie do tak slicznej laski per facet to automatycznie czuję sie źle bo jak taki aniołek... to Franek) ale parzenie tylko z kobietami.


Jak nowy wpis sie pojawi to tylko na *posladkach franka?. Mam sentyment, Franek pewnie wiedzial ze mam sentyment ale come on. 10/10. Zapnijcie pasy i lecimy mordeczki od F do R do A do N do E do K. FRANEK. JAKJANIENAWIDZEFRANKOW
#lgbtrgb xD #posladkifranka (hehe)
Znak lgbtrgb jest definiowany tylko i wylacznie w ostatnich wierszach tego wpisu i nie odnosi się do rzeczywistej organizacji lecz wskazuje na fikcyjna organi,acje znajdujaca sie w uniwersum wytworzonym przez autora opublikowanym w seriwise wykop nie zdefiniowana na slowie pisanym lecz w glowie autora.

FRANEK - tej Składak ale laske sobie znalazłeś! Wooo.

Poznalem sobie laskę (płeć biologiczna) z lgbtrgb (ybć superstraignt) ktora uwaza sie za faceta, w lozku kobieta kot tylko nadal mi dziwnie gdy sobie z nią cimcirimcim itd i jak sie omsknie to powiem jej per ona to ta "Ale ja jestem Franek". Tak. Uprawialem seks z Frankiem. Kilka miesiecy. Najpierw uznalem za smieszne aby do tak dobrej laski mowic franek. Jaki troll xDDFzdhhh... lol omg wtf wez lol hah mamycie.xd jaka ona jest mega i ten dystans, OMG Franek! Hue hue hue, bo ja mam dziewczyne Franek (w sumie to teraz jak to pisze to slabo xD jakby mnie tresowala #przegryw od poczatku to przeviez bym uciekl... nie...? XD POŚLADKI! Ten Franek ma taki piekny tyłek, ta figura... zlapany.

Franek. Franek psiajegomać. XD kobeitofacet a raczej goracaloszka-serio-typfranem. Z drugiej strony co nie chce to robi ale wedlug tych z rgb oddzial ascii to chyba jestem gejem (ile mam mowic ze nie) nie wiem czy to wkreta. Wgl siedze cicho i nie łażę tam, pospinali sie ze mną bo ja bialy hetero i jeszcze myle plec mojego partnera (ty sz... chcialabys tak wygladac paszczurze xdddd), aferarze. monia ja to sie ciesze ze franek ci #!$%@?ł ZASŁUŻYŁAŚ ale niepotrzebnie sie wtrąciła xd franekfajter.3ds. to ja kuźwa was akceptuje a wy mnie nie? Noga moja tam wiecej nie stanela. Franek chodzila rzadziej ale juz sama. Moze i szkoda ze dalej nie lazilem bo bym sie obudzil z tego snu wczesniej... FRANEK - taką laseczke mieć? Marzenie wielu... No kuzwa nie wnikam ale dla mnie to jest tak ze jako facet sobie konsumuje laseczke. No przecież nie ma penisa... FRANEK!!! One. Koniec. Franek. Franek xD. Na ciul ja sie pakowalem w to XD i znowu.... Franek. Cycki. Posladki. To nie-kobieta. No ale oszukać oczy jak yo taka kobitka co mi staje jak widze pierwszy raz w dniu xD zazdroscilibyscie... laski, nie franka. Tzn franka ale nie laski tzn zazdroscilibyscie kobiety o parametrach podobnych (modyfikacja zasobu poglady) lub identycznych (tak tak, posladki. A czasami to bylo takie prawie serduszko, miekkie, duze (ale nie za duże, takie akurat). Nie zobaczysz nie bedxiesz widział, franka posladki moglyby byc skarbem narodowyn. Zreszta przeciez te posladki nalezaly do faceta. Tzn nie-kobiety... Ale...


Tak. Jestem gejem i uprawiam seks z Frankiem. Z Frankiem? Tym laseczką w ktorym sie zakochałam. W ogole jestem szczesliwo, mi nic nie mieszo sie i jest gitófa. Dobro mylo sie. Franek moj mąż. Ale mi psycha siadła wtedy xD


Nadal nie zaluje ale jak myślę, że to caly czas ten Franek... Przeciez ja z Frankiem mam najlepszy seks i to glowny motorek napedowy bo no ile normalny czlowiek wytrzyma robienia z logiki k**wy XD ale co nie wymyśle to Franek robi. Sam tez wymyśla. Gdyby kazdy mial takiego Franka mialby kozacko. Podobno kiedyś Kasia... wyrwalo się.


Chcialbym zeby to byla pasta ale Franek istnieje. Ten Franek. Piekniejszego Franka facet nie zobaczy a na pewno TAKIEGO ktorego wszyscy faceci zazdroszczą i zjadają wzrokiem.

To chyba zamienilo sie w rytuał. Franek, Franek. Ja w tym zyciu oszaleje. . Frankiem. FRANEK JESTEŚ NAJLEPSZA. TEN FRANEK! - stałe przypomnienie. POKAZ MI INNEGO FRANKA KTORY MBIE TAK POCIAGA JAK TY. TYLKO ZE JA JESTEM FACETEM. TAK, FACET Z CYCKAMI, POSLADKAMI I MACICĄ KTORY MOZE RODZIC DZIECI. CUD NATURY. DAR OD BOGA.

Grubo mialem po tych slowach. Tylko na co mi wiedzieć jak sie ktos identyfikuje i wgl jakie to chore ze ja mam to respektowac bo gdzie ja to zobacze. Skad mam wiedzieć? Widze kobiete widze cycki. Jak patrze to mi sie podoba, moze nawet mi stanie. Widze faceta widze w sumie to cholerawie ale nie kobiete. FRANEK - czemu tylko ja mam ten obraz mega gorącego laseczko w tej koszulce przed oczami no XDDDD dobry byla.

P.S. Jedyne nieprawdziwe dane w tym wpisie to imię Franek. Nie oszukujac się - niewiele jest takich aniołków o męskim imieniu... Wiec pewnie ktos ją zna ale ja to sobie wyleje tutaj, bo wy lubicie takie pogrzane historie .W rzeczywistosci bylo to inne imie. Może kiedyś opisze więcej bo troche bylo syfu ale ludzie tacy niepostepowi xD TYLKO NA CO FRANEK jak bylo ładnie Kasia. Czasem kminiłem czy ona nie trolowała ludzi wokół. Nie wiem. Gdyby była Kasią to moze miałbym żonkę a tak tutaj sie zregenerowałem. Zreszta BOMBA wieksza od cara spadla jak sie rodzinka dowiedziala, że przyjadę z Frankiem. Tylko ja ich nie wyprowadzalem z błędu. Jak sobie Franek poradził opowiem kiedy indziej xD tylko no wsi godojo ze pedoł. Ta. Jakbys miał takiego Franka też bys zostal gejem... Takich cycuszkow u jakuegokolwiek innego Franka nie znajde. Za dlugi P.S. ale inteligentna to byla... tylko do teraz nie wiem na co ona z tymi rgbowcami sie zadala. Dobra dziewczyne zmienili na Franka. Nikt nie jest bezpieczny. Ja juz zostalem gejem a tylko chcialem dobry seks z dziewczyną ktora mi sie podoba i mnie kreci. Gej. Czaicie? Gej bo ona to był on. Franek. Do teraz nie wiem czy tak jest. Do teraz wiem, że biologicznie robilem to co facet z dziewczyną. Jeszcze ogloszenie parafialne na koniec.

Walic klub X i barman/woman/ujwi. Pocieszajcie dalej zlamane serce Franka. Kobieta ma kobiece imie, pracuje w kuchni, opiekuje się dziećmi itd. Jesli chce. Masz taką? Zazdro xD

#lgbtrgb #niewiemjaktootagowac #truestory (to wydarzylo się naprawdę . mi . wgl przest) i chyba #teczowepaski bo to przez was sie zadziało

Ale te posladki xD ciężko sie odkochać, mówię wam. FRANEK. Kto mial najlepszą dupe sposrod ludzi ktorych znałem? Franek. Karuzela trwa i bedzie się kręcić.

Zostaliscie ostrzeżeni. Może skumacie mój ból (,) tzn juz ok ale wolalbym zeby to rgb bylo sobie cichą tęczą bez struktur politycznych ale nie. Zabraliscie Kasie (kasiu wruc) i daliscie niesamowitego Franka xD kurtyna.

Smieszki smieszkami ale nie chce miec na razie z Frankiem kontaktu. W sumie i tak pewnie to przevzyasz wiec dzieki FRANEK. Moj partnerze nie dziewczyno XDDDDD(D^dd) - bo nawet leszke mial rigcz i ddowal swoje dd juz dddawno. Jakbys poznał Franka tzn. ta piekna kobiete i ja znasz tzn to i wiesz o co mi chodzi z tymi posladkami xD wiem ze sie na fizycznosci skupilem ale to byl mocny aspekt... bo pomijajac wzrok to ja mialem nie-dziewczyne okreslajaca sie jako facet, nie posiadającą meskich narządow rozrodczych tylko ze ja tez facet i ja je mam a ona nic nie wyciela gdzie jest ta abstrakcja, dlaczego to sie nie dzieli (okok dzieli sie, ja jestem biologiczym facetem i jak patrze na laseczke co ma cycek i bufet no od razu wiadomo ze laseczka a tu patrzysz na mega laske i nawet chciałbyś powiedzieć ze jest piekna (FRANEK JEST PIEKNY, Y, Y kuzwa i cie pociaga i w ogole to ty masz najlepsza kobiete pod sloncem. Tylko, ze ma w glowie ze to facet. Ja z szacunku do niej tak mowie... ale przeciez jak patrze to jest mega goraca kobieta i karuzela mojego #przegryw sie nakrecała dalej xxxx

Dzieki za czytanie, pamietajcie akceptacja tęczowych, milosc dla wszystkich ale za nia niech wiszą no ale oni nic niby nie zrobili... jestem tym w ciele tamtego z częścią nijaką a jest tam miejse dla hetero? Nie ma. Ale Franek zawsze mial faceta i gejem byl (nie bd tego tlumaczyl to jest duze uproszczenie... wiadomo jp2gmd firmajpocb lgbtrgb) ale czysto biologicznie byla to kobieta z facetem ktora mogla mu urodzić dzieci.

Btw. To nie ma nikogo urazić (i nie chce tego robić) no i jesli to nie jest pasta (tak jak mowie to nie nie-#truestory) a jak jedno nie za duzo bo mi sie myli. Jesli urazilem jakąś organizacje bardzo przepraszam, jesli jakąś osobe to też. Chcialem dac ludziom do wgladu moj proces myslowy. Pisalem z telefonu wiec pewbie slaba interpunkcja a i brak autokorekty wiec czasami moglem sie pomylic i napisać slowo a nawet zdanie w danym miejscu ktore nie mialo sie tam znaleźć

No i dzieki wykop ze sie wygadalem bo to skrajna akcja chociaz mi nie jest lepiej (ʘ|ʘ) 《- XD

Znak lgbtrgb jest tworczoscia wlasna nie zawierajaca nawiazania do zadnej istniejacej instytucji. W tym artykule wszelkie nawiazania do lgbtrgb sa nawiazaniem do CALKOWICIE WYMYSLONEJ, nie opisanej slowej pisanym insytucji (ta insytytucja ma mur prawnikow, tak wiec oswiadczam, ze zwrot lgbtrgb nie mial, nie ma i nie będzie mieć nawiazania szczegolnie do grup zrzerzajacych osoby aseksualne, biseksualne, transseksualne, homoseksualne. Aby zrozumiec zwrot prosze wrocic do pozycji wyżej)

Mirki, badzmy silni. Zdjecie dla wizualizacji, w sumie podobna ale na zdjeciu taka jakaś mała xd Franek była inna. Wiekszosc parametrow sie zgadza. Tylko nie wiek xd a jak mi klepna za to sztum to mirki, prosze pozyczcie na wykup bo moze i programista ale 15 daleko. Tak jak pisalem nic gu nie jest prawda, wszystkie postacie są wymyslone i zdecydowanie ODRADZAM kopie wpisu w celu organizacji danych. Ten caly wpis jest fikcja literacka, autor ma bardzo poplatane myślenie, jako jego alter-ego podpisuje sie pod tym. TO NIE JEST PRAWDA, POWTARZAM TO WSZYSTKO WYMYSLONE.

Tylko tak moge żyć dobrze, bo teraz wiem, że to mi się tylko śniło :S tiaaa xDzdz zycko jest chore czasami

Pozdro nocna, jeszcze na kiblu zaczynalem. Jak #!$%@? prawdziwy facet postawilem klocka. Nie-kobieta to nie mezczyzna a moxe tak? Wex mi ktos to wytlumacz... to nie kobieta... to nie mezczyzna... a co? TO XD lol2x2

FRANEK FACET. Tak jest, nie kobieta. (ten brak myślika jest ważny bo nie kobiteta to coś innego niż nie-kobieta, nie wiedziałeś? ja też kiedyś nie XD)

wrzucam jeszcze raz bo przez cofniecie bylo bez fotki i z jakas anieta i mean ok ale czemu XD
elloMadafaka - Byłem w zwiazku z Frankiem. Franek inteligentna, wykształcono no a poz...

źródło: comment_1624961655nCbvfS9mOA1xXfoQzwWf04.jpg

Pobierz

Autor kłamie

  • Franek też była kobietą 13.3% (2)
  • Franek nie była nie kobietą 26.7% (4)
  • >> LGBTRGB << 60.0% (9)

Oddanych głosów: 15

  • 9
Przepraszam za formatowanie, piora lekkiego nie mam na mobilce i ciezko się pisalo. Mogłem sie zapetlic i powiedziec za duzo wgl sorki za zbyteczny tekst ale nie chce aby organizacje zrzeszajace orientacje seksualne inne od heteroseksualnej poczuly sie urazone ponieważ moja duma, honor oraz dbałość o ład i porządek społeczny będą staly jak na najwyzszym poziomie i nie pozwola ich atakowac dlatego wszystkie organizacje w tekscie są wymyslone xD. +1!!