Wpis z mikrobloga

  • 1293
Napiszę Wam o tym o czym żadne #tvp Wam nie powie. Jest sobie taka mroczna strona #500plus i wszelkich pieniędzy na bombelki które się otrzymuje i które będą w przyszłości przyznawane.
Mianowicie liczba zrzeczeń praw do dzieci czy też porzucenia (np. do okna życia) drastycznie zmalała. Wiecie już pewnie dlaczego? Tak, pieniążki wpadają toteż nie opłaca się pozbyć jego źródła. Efekty? Dzieci są odbierane rodzicom już w poważnym stanie zaniedbania czy opóźnienia rozwojowego. A że, jak słyszałem, nasz aparat lubi dawać drugie czy nawet dziesiąte szanse, to takie dziecko na długo jeszcze zostaje z rodzicami dbającymi o wszystko inne tylko nie o dziecko. Mogłoby już dawno być u rodziców adopcyjnych, zwłaszcza że na małe dzieci jest zawsze branie, a tak zostaje u biologicznych niedających i do tego robią się starsze przez co mniej atrakcyjne.

Taki jest obraz państwa prorodzinnego.

#pis #bekazpisu
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ludzik System długu publicznego jest skonstruowany w ten sposób że uwzględnia dzietność oraz prognozowany przyrost naturalny. Jeżeli liczby grają w exel to można się zapożyczać. Bank centralny nie będzie weryfikował indywidualnie każdego dziecka czy będzie w stanie spłacić w podatkach zobowiązania którymi obdarował je rząd.
  • Odpowiedz
@Atomizer69:

mi chodzi o to że ten kraj już zawsze będzie rządzony przez miernoty i karmiony tępą propagandą i tanim przekupstwem wręcz widzę pole już tylko do obniżania lotów.


Na tym portalu twierdzi się, iż 500+ pobiera tylko patologia, a wyborcy pis, jak jeden mąż, mają podstawowe wykształcenie i siedzą na zasiłkach. Powiedz mi jeszcze o tępej propagandzie. Ten kraj był rządzony przez identyczne miernoty i karmiony dokładnie tym samym,
  • Odpowiedz
Każdy kto będzie chciał znieść te dodatki, może liczyć na przegraną, bo ludzie się oburzą, że "zabierają ich pieniądze"


@marekseo: Dlatego też ktoś, kto bo będzie chciał to znieść nie będzie mógł o tym mówić w czasie kampanii wyborczej. Inaczej, tak jak mówisz, nie zostanie wybrany.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@mroznykasztan Partie gospodarczo liberalne i tak będą z automatu mieć niższe wyniki nawet jeśli nie wspomną o ubiciu pińcetplusów bo ludzie głupi nie są i będą ich kojarzyć ze zmniejszonym socjalem
  • Odpowiedz
@ludzik: Napiszę Wam o tym, o czym żaden @ludzik Wam nie powie. Jest sobie taka mroczna strona obowiązkowych #pasybezpieczenstwa i wszelkich pieniędzy które się łozy na bezpieczeństwo samochodów i które będą w przyszłości wydawane.
Mianowicie liczba wypadków z udziałem samochodów wzrosła. Wiecie już pewnie dlaczego? Tak, ludzie sądzą, że warunki na drogach się polepszyły. Efekty? Ludzie w samochodach czują się pewniej, jeżdżą szybciej, za co płacą szczególnie piesi.

Taki jest obraz państwa dbającego o bezpieczeństwo.

Jeszcze
  • Odpowiedz
@ludzik: Ciekawe jak działaby ten program gdyby to było np 1500 na trzecie dziecko xD lub 2k na czwarte.Nie jestem zwolennikiem takich programów ale jak zachowałoby się społeczeństwo? Więcej by się rodziło?
  • Odpowiedz