Wpis z mikrobloga

Nie ma kariery bez T4 hahaha

Poszukuję mechanika, który zamontuje mi klimatyzację do busa. Mam kompletną i pasującą klimatyzację wyciągniętą z innego busa T4. Możecie kogoś polecić? Mam świadomość kosztów, posiadanie busa to ogólnie proporcjonalnie większe koszty utrzymania auta niż mała osobówka :) Interesuje mnie cała polska centralna i południowo-wchodnia. Jestem z Rzeszowa. Wiem że jest jeden gość pod Poznaniem który się tym zajmuje i mi to zrobi, ale to ponad 600km w jedną stronę więc szukam trochę bliżej mnie.

#mechanikasamochodowa #motoryzacja #samochody #pokazauto #rzeszow #krakow #podkarpacie
Pobierz Wyszynkowski - Nie ma kariery bez T4 hahaha

Poszukuję mechanika, który zamontuje m...
źródło: comment_1624868605UKjn7Qx0kKfB2eyeyG1Cpw.jpg
  • 10
@jalop: mówię o gościu imieniem Błażej z grupy T4 na facebooku. Siedzi tylko w T4 i ogarnia wszystko, klimę montował wielokrotnie. Dlatego kusi mnie żeby do niego pojechać bo wie o co chodzi w tym konkretnym temacie
@Wyszynkowski T4 chyba jeden z ostatnich niezniszczalnych samochodów dostawczych marki założonej przez austriackiego malarza. W rodzinie jest taki samochód. Ponad 20 lat wieku, prawie 600kkm przebiegu i auto pali i jeździ czy to zima czy lato. Nic sie niepokojącego z tym samochodem nie dzieje. Nawet rdzy wiele nie ma. Właściciel mówi, że dopóki auto jest tak pewne, nawet nie myśli go wymieniać na nic innego
@chosenon3: nie był malowany, to rocznik 2000 więc nie taki stary. Znaczy był malowany fragmentami z tyłu bo była robiona tylna ćwiartka nie przeze mnie(gdybym nie grzebał przy nadkolu to nigdy bym się nie dowiedział). Przebieg ma teraz 260 tys km. Do samego końca serwisowany w ASO w Niemczech i znam przebiegi przy każdym serwisie co roku, znaczy do kolizji w Niemczech o której były właściciel Polak zapomniał wspomnieć przy sprzedaży