Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
No hej słoneczka ()
Dawno mnie nie było, wiem... Wielu z Was przypominało mi o tym spamujac mi konta na wszystko social mediach XD No cóż, dużo się działo! Pisanie pracy dyplomowej, obrona, dużo pracy :'(
Bardzo chciałabym wam to jednak wynagrodzić, więc co powiecie na OFICJALNE ROZPOCZĘCIE SEZONU #najtdrajwbajmajka (PS. wszystkich zainteresowanych tego typu rozrywką, zapraszam do obserwowania tagu ʕʔ)
Skoro tak dawno nie budziliśmy ludzi ze snu, to proponuję w końcu to zmienić! Wraz z @Da_R_ecky stworzyliśmy dosyć spora traske :)
Jako, że może ktoś nowy chciałby wstąpić do naszej najtowej rodzinki przypominam!!!! **NIE JEST WAŻNE czy masz samochód. szybki czy wolny, stary czy nowy. Moja inicjatywa powstała, aby zebrać wszystkich pasjonatów samochodów/nocnych przejażdżek do wspólnego celebrowania naszych pasji i spędzenia miłego i ciekawego czasu z osobami podobnymi do Nas.
To po przydługim wstępie pora na konkrety ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

1. Kiedy: sobota, 03.07.2021r.
2. Zbiórka: parking NOSPR Katowice (ten bliżej muzeum śląskiego)
3. Start: zbiórka 21:50, wyjeżdżamy o 22:00
4. Przebieg trasy: NOSPR Katowice - Chorzów - Zabrze - Gliwice - wilcza - Orzesze - Łaziska - Tychy
Link do trasy: https://maps.app.goo.gl/z7U8bESrMe2RkogH6
Link do apki Zello: https://zello.page/4c3XwvgPgSp8KSvW8
hasło: Wykop

Upominajacych sie wykopowiczow nie trzeba namawiać, więc powiem tylko do zobaczenia ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Dla wszystkich nowych gości, zapraszam serdecznie, przejedźmy się ;)

#najtdrajwbajmajka #nightdrive #katowice #slask #slaskiewykoppiwo #silesianightdrive #samochody #motoryzacja #trocheruchuwkatowicach #gliwice
  • 94
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piatydzienmiesiaca A nie zdarzają się jakieś stłuczki, otarcia?

Województwo się zgadza, ale jakoś się cykam.

A jak ktoś (np. jadący pod koniec) będzie musiał zjechać zatankować to reszta mu odjedzie?

Nie komunikujecie się jak w Szybkich i wciekłych? ( ͡º ͜ʖ͡º)