Wpis z mikrobloga

@Sekularyzacja: najlepsza sondażowania w Polsce Kantar (wg sprawdzamysondaże.pl) daje PiS tylko 30% a PL2050 21%, KO 19% i Lewicy 6%. Konfa ma 8% ale oni są opozycją do wszystkich. Martwi PSL z 4%, ale myślę, że powoli ogarniają tam, że ludowy sztandar nie jest nikomu potrzebny w erze cyfryzacji i zrobią wspólną listę z kimś.

https://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu,96/pis-na-czele-potem-polska-2050-nowy-sondaz-dla-faktow-tvn-i-tvn24,1066242.html
Przecież oni wszyscy to kukiełki obojętnie kto wygra w Polsce będzie to samo i tak może po za niektórymi postulatami ideologicznym a tak to będzie tak czy siak bida z nędza
pojechał do Turowa i przekonywał mieszkańców by im zamknąć kopalnię zgodnie z TSUE :D


@Sekularyzacja: A tak poza tym to kłamiesz, właśnie oglądam jego wystąpienie w Turowie. Hołownia mówi żeby płacić kary za niewykonanie wyroku i jak najszybciej dogadać się z Czechami.

https://www.facebook.com/szymonholowniaoficjalny/videos/5640638522674587/

3:50

Także opozycja słaba i się kompromituje, ale jednocześnie musisz kłamać aby to tak wyglądało. No spoko xD Skompromitował się tylko jakiś dzban co im wrzuca filmiki na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sekularyzacja: A ja się z tobą zgodzę w 100% co by nie mówiąc o karakanie to #!$%@? zjada opozycję i #!$%@? jak chce np. w temacie kasy z UE i poparcia lewicy. Nasza opozycja to dno nawet Hołownia już mnie śmieszy i widać że to chwilowy hype może i zdobędzie 20 % ale nie utrzyma partii tak jak było z Kukizem. W opozycji brakuje nowej twarzy człowieka który się nie kompromituje
W opozycji brakuje nowej twarzy człowieka który się nie kompromituje na każdym kroku mówi merytoryczne argumenty


@bukem: Okej, a teraz wyjaśnij w jaki sposób Hołownia tutaj nie pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) I uważnie dobieraj słowa, bo znam dokładnie to co mówi, jedynie mogę mieć problem wskazywać źródła bo nie pamiętam dokładnie kiedy i w którym miejscu akurat coś mówił ( ͡° ͜ʖ ͡°
Okej, a teraz wyjaśnij w jaki sposób Hołownia tutaj nie pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) I uważnie dobieraj słowa, bo znam dokładnie to co mówi, jedynie mogę mieć problem wskazywać źródła bo nie pamiętam dokładnie kiedy i w którym miejscu akurat coś mówił ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Khaine: oczywiście, że ci nie odpowie, bo takie wysrywy są produkowane na kiblu

Jo myśle że
oczywiście, że ci nie odpowie, bo takie wysrywy są produkowane na kiblu


@niochland: No zwykle mniej więcej krytyka Hołowni tak wygląda xD

Śledzę uważnie każdy jego krok, bo dziwi mnie fakt że jeszcze mnie czymś nie odrzucił i "za dobrze to brzmi", bo jestem przyzwyczajony do większego gówna w tym kraju.

Ale jak na razie nawet jak mogę mieć pewne poglądowe niezgodności z tym co mówi (ale to jest różnica poglądów