Wpis z mikrobloga

@cyberchosnek: Lucy z „English with Lucy” w którymś ze swoich odcinków mówiła o skrótach i skrót UR/U R określiła jako błąd, jeżeli ktoś używa go w kontekście your. Nie weryfikowałem dalej czy miała racje czy nie, ale założyłem, że jako rodowita Brytyjka wie lepiej, niż ja ;) możliwe, że jest jak piszesz.

@drim: Widzę, że kolega zjadł wszystkie rozumy.
@LipaStraszna: Czy trzeba zjeść wszystkie rozumy by wiedzieć że ur = your a u r = you are? Na memie masz napisane ur więc your, nie wiem jak mogłeś sobie z tego zrobić you are. Polacy jak zawsze znawcy angielskiego lepiej od Anglików i Amerykanów lol
@drim: szkoda czasu na dyskusję z tobą xD napisałem skąd czerpałem swoją wiedzę i zaznaczyłem, że nie weryfikowałem tego co ona powiedziała na swoim YT i ze @cyberchosnek pewnie ma racje, a ty bronisz #!$%@? tego jak niepodległości, tak jakbym próbował przekonać kogokolwiek, że ja mam rację xD

Edit: i na podstawie jednego błędu stwierdzasz, ze jestem na bakier z angielskim xD
@LipaStraszna: Oglądałeś filmik na temat ur/u r więc pewnie różnicę między nimi znasz, a tutaj i tak ur uznajesz za u r, po czym z góry zakładasz że jeśli ktoś ci na jutubie powiedział że ur to błąd i nie powinno siętak pisać nawet nie weryfikując tego, a na końcu jesteś zaskoczony że nawet nativy piszą ur/u r. Nie umieć czytać to raz, a dwa zesrać się o cząstkę mema. I
@drim: zarzucasz mi, że nie umiem czytać, a chyba nie przeczytałeś żadnej mojejbwypowiedzi:

- najpierw piszesz, że Polacy zawsze wiedza lepiej od ludzi natywnie mówiących po angielsku, a potem wyśmiewasz, że wiedzę czerpię od babki, która natywnie gada po angielsku

- nigdzie nie bronię swojej teorii lol, nawet przyznałem racje @cyberchosnek gdzie ty widzisz, że mam to w dupie? Napisałem tylko, że sądziłem, że to samo bo widziałem to na kanale
@LipaStraszna: Bo nie umiesz skoro ur czytasz jako u r, nawet po obejrzeniu filmiku na ten temat. To już takie obracanie "no i co, ale ty też nie umiesz". your przeczytałeś jako you are, a potem zasłaniasz się że ur/u r to i tak błąd.
Chciałeś być fajny i ukazać błąd w memie(sic) ale ci nie wyszło. Bądź tak miły i znajdź mi w historii ten filmik z tą panią jak
No bo w drugim ma rację, u r to nie znaczy your, a ty zrobiłeś na odwrót, i ur uznałeś za you are.


@drim: ALE ONA NA FILMIE OBYDWIE WERSJE UZNAJE ZA BŁĘDNE. ILE RAZY DO #!$%@? PANA TRZEBA CI TO NAPISAĆ, ŻEBYŚ ZROZUMIAŁ

A co do twojej wnikliwej analizy - nigdzie #!$%@? nie napisałem, że „No i co, a ty tez nie umiesz”. Nawet nie dałem do zrozumienia takiego czegoś.
@LipaStraszna: To niech sobie uznaje, ja ci tylko mówię że w drugim ma to ręce i nogi bo to jest taki błąd jaki ty popełniłeś. Możesz mi podesłać ten filmik?

zarzucasz mi, że nie umiem czytać, a chyba nie przeczytałeś żadnej mojejbwypowiedzi


nigdzie #!$%@? nie napisałem, że „No i co, a ty tez nie umiesz”. Nawet nie dałem do zrozumienia takiego czegoś

Dałeś do zrozumienia.
Jeszcze jakieś żenujące wstawki, caps lock,
@drim: ja się nie poczułem urażony. Ja potrafię przyjąć konstruktywną krytykę. Zauważ, że @cyberchosnek napisał 2 zdania i ja mu odpisałem, że pewnie ma rację. Nie próbowałem przekonać, że jest inaczej i nie stawiałem na swoim. Po prostu napisałem prawdę, że zobaczyłem to na jednym kanale i stąd mój komentarz.

Po prostu sądziłem, że UR i U R jest tożsame i odnosi się do You Are, a nie tylko jedno jedno