Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pytanie do mieszkających w #gdansk. Mam zamiar spędzić w lipcu 10 dni w Gdańsku i chciałbym się dowiedzieć czy hotel Ibis Gdańsk Stare Miasto to dobry wybór jako baza? W ciągu dnia chcemy z różową spędzać czas na plaży, a po południu zwiedzać. Będziemy poruszali się komunikacją miejską i uberami. Nie wiem czy szukać czegoś bliżej morza czy tu będzie ok. Proszę o ewentualne sugestie co do noclegu i tego co warto zobaczyć. Byliśmy kilka lat temu w Gdańsku na starówce, ale tak na szybko ogarnialiśmy bo tylko kilka godzin. #kiciochpyta #wakacje
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SynJanusza: Wiec tak:
Lokalizacja tego hotelu oceniam na 9/10 (blisko wszędzie)
Co do samego hotelu, spoko opcja, wiadomo ze to tańszy mercury i żeby spać jest wystarczający (z opowiadań mojej siostry która pracuje w nim)

A nie lepiej airbnb?
  • Odpowiedz
@SynJanusza: primo, Gdańsk nie ma starówki. Po drugie jaki jest sens pytania lokalsow o hotele? Jak ktoś mieszka w dancingu to chyba nie śpi po hotelach w plażę ma w------e i nie może się doczekać żeby sezon się skończył. Co warto zobaczyć? Trylogię LOTR 4k w wersji reżyserskiej i ewentualnie belkę tagu #gdansk
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaavi666: Mercury też wchodzi w grę bo cena podobna ale tak naprawdę będziemy tam tylko spali i jedli śniadanie. Bardziej zastanawia mnie ten dojazd do plaży.
  • Odpowiedz
@SynJanusza: Lokalizacja bardzo dobra. Na plaże dostaniesz się bez problemu tramwajem. Polecam wypożyczyć rower i objechać kilka plaż jeśli przyjechałeś z zamiarem plażowania. Na rowerze możesz wypuścić się do Świbna i odwiedzić wszystko nad wodą w stronę Sopotu.
  • Odpowiedz