Wpis z mikrobloga

Wlasnie dostalem druga dawke Pfizera po czterech tygodniach od pierwszej. Centrum w Londynie daje druga dawke po 3 tygodniach bez zadnego problemu: https://www.walthamforest.gov.uk/content/covid-19-vaccinations

W aplikacji online smialo wpisz “No” przy pytaniu, czy mieszkasz/pracujesz dla Borough i czy minelo 5 tygodni. Mowili mi, ze maja za duzo dawek i zeby zapraszac znajomych po 3 tyg od pierwszej dawki.

#uk
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maybe: ja pierdziele! Było z 20 slotów na jutro, zanim wpisałam mejla to już wszystkie poszły. Udało mi się we wtorek coś buknac

A Tobie OPie daj Boże, dziekowka za ten wpis. Nic o niego nie robiłam ()
  • Odpowiedz
  • 1
@Euthymol: Daj spokoj, stres, jechalem 2h w ciemno w sumie… Dzis kolo 12 pojawil sie wpis na reddicie, z 5 osob potwierdzilo i booknalem na szybko.
  • Odpowiedz
@maybe a dzięki. Widziałem na reddicie dzisiaj i zabukowałen na jutro. U mnie w Milton Keynes dziś odwiedziłem walk-in center I jedno by appointment only w nadzieji że się uda ale wszyscy jak mantra powtarzają 8 tygodni. A idź pan w ciul. Jutro jadę tam gdzie ty :D
  • Odpowiedz
@Khalimowski: Z ta godzina drogi to bym tak nie przesadzal. Mam blizej do tego centrum szczepien niz Ty, a pociagami/metrami ponad 2h mi zajelo. Autem patrzylem na mapie, to kolo 3h, wiec wybralem pociagi.
  • Odpowiedz
@vilay: @Malyburtownik: Poki co juz dwie osoby z tagu potwierdzily druga dawke w tym centrum, a post wrzucilem kilkanascie godzin temu. Jesli nic sie nie zmieni, to zapytaja Was tylko o date urodzenia i post code. Z tego co wiem, to po prostu maja za duzo dawek i namawiaja ludzi na przychodzenie. Podejrzewam, ze jesli liczba dawek im spadnie, to moga zaczac robic problemy. Dlatego polecam sie spieszyc,
  • Odpowiedz
@maybe: są jakieś update czy dalej można?

Widziałem dziś news że w Coventry odsyłają ludzi do którym nie minęło 8 tygodni mimo że walk in Centre świecą pustkami
  • Odpowiedz