Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem dziewicą i chciałabym zacząć współżyć. W tym celu chciałam pójść do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne, ale powinnam juz dostać miesiączki. Za 2 tygodnie mam wyjazd w czasie którego chciałabym być zabezpieczona i być już po kilku tabletkach. Czy mogę pójść do lekarza w trakcie miesiączki? Czytałam, że przez krew miesięczną, może być problem z oceną szyjki macicy. A drugiej strony z racji mojego dziewictwa chyba nie będę badana wziernikiem? Czy dopiero na podstawie wyglądu szyjki lekarz dobierze mi tabletki?
#zdrowie #rozowepaski #lekarz #mirabelkopomusz #medycyna #ginekolog #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d480bf4dac4f000b201a69
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: porządny ginekolog powinien najpierw zlecić Ci przynajmniej badania krwi i hormonów zanim wypiszę receptę na tabletki anty (zwłaszcza, jeśli nigdy ich nie brałaś) i dopiero po ocenie wyników badań zdecydować, czy możesz w ogóle zacząć przyjmować tabletki. powinien też raczej wykonać wcześniej badanie ginekologiczne (nie wiem, co w przypadku, gdy jesteś dziewicą) i w zależności od własnej oceny - cytologię. poza tym pierwszą tabletkę (gdy zaczynasz dopiero pierwsze opakowanie ever