Wpis z mikrobloga

Pytanie do podróżników bywających w ciepłych i wilgotnych rejonach (Kambodże, Tajlandie, itp) - jaką bieliznę nosicie, żeby jak najbardziej zminimalizować dyskomfort? Ja wiem że w każdej będą się jaja pocić, ale może jest jakaś co sprawi że to nie będzie tak uciążliwe.
#podroze #podrozujzwykopem #tropiki +tag jednego losowego kraju xd #wietnam
  • 9
@advert: Raczej t-shirt wazniejszy niz gacie. Bawelna + plastik wydaje sie optymalne ale ja nosze takie materialy:

100% bawelna
Main fabric : 63.0% Cotton, Main fabric : 34.0% Polyester, Main fabric : 3.0% Elasthane
57% poliamid, 41% merino, 2% elastan
@asdfghjkl: Pewnie praktyczne crocsy ale wygladaja okropnie :D

@advert: Gdybym mial problem z bielizna to pewnie bym zaczal od Airism uniqlo. Okolo 10usd/sztuka, poczytaj opinie na reddicie
Body: 88% Polyester, 12% Spandex/ Waist: 90% Nylon, 10% Spandex
Pewnie praktyczne crocsy ale wygladaja okropnie :D


@Myrcin-: mam gdzies jak to wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyglądam jak zul i dobrze mi z tym :) Dzięki temu lokalsi nie nękaja mnie o pieniądze i nie próbuja naciągac bo od razu widać, że biedak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Myrcin-: fakty sa takie że co by nie ubrał to i tak nie ma to znaczenia bo spoci sie jak świnia xD Wychodzisz na godzine z domu wracasz i sie przebierasz. Pranie co chwile niszczy ubrania także ja bym sie specjalnie nie spuszczał nad tym co kupic.
Ja tam noszę bawełniane gacie, na górę len albo plastik airismowy z uniqlo właśnie. Bardziej dlatego że szybko schnie. W upałach po 40 stopni i tak jestem mokry.